Ben 10 wybiera się w kosmos! Premiera nowego filmu na Cartoon Network

poniedziałek 05.10.2020 do niedziela 11.10.2020

Ben 10 wybiera się w kosmos! Premiera nowego filmu na Cartoon Network

Pełen fascynujących przygód film skupia się na wydarzeniach z przeszłości bohatera, która powraca i uderza z podwójną mocą, powodując wiele szkód na całej Ziemi. Ben zmuszony jest podjąć heroiczną walkę i udać się w galaktyczną podróż. Czy podoła wyzwaniu i wróci do swojej rodziny? Premiera już 10 października o 12:00 na Cartoon Network!

„Ben 10 kontra wszechświat: Film” to produkcja, na którą czekała rzesza fanów nastoletniego superbohatera! Niezwykłe transformacje, kosmiczne sceny walki i pokaz wielkiej odwagi – to wszystko będzie można zobaczyć już niebawem na Cartoon Network.

Młody Tennyson przebywa w kosmosie, aby rozliczyć się ze swoją przeszłością. W tym czasie kuzynka Gwen i dziadek Max łączą siły, broniąc planetę pod jego nieobecność. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy chłopiec musi sprostać niespodziewanym kosmicznym wyzwaniom. Czy znajdzie sposób, by bezpiecznie wrócić na Ziemię, aby pomóc rodzinie ją uratować? Oprócz emocjonujących momentów, które dostarczą masy wrażeń, będzie można ujrzeć po raz pierwszy nowe ulepszenia obcych. Miotacz ognia, zwiększone fale uderzeniowe czy wystrzeliwanie rakiet w głąb kosmosu to tylko niektóre z dostępnych mocy. Nowoczesne zbroje posiadają zupełnie inne, potężniejsze siły, dzięki czemu pomogą bohaterowi opanować trudną sytuację, powstrzymując nawet najgorszych złoczyńców w kosmosie!

Premiera 10 października o 12:00 na Cartoon Network. Emisja filmu dodatkowo odbędzie się tego samego dnia o 20:50 i 18 października o 12:00 i 20:50.

Ben10-Cartoon Network

Widzowie zobaczą również najnowsze odcinki z czwartego sezonu „Ben 10”.  Seria stanowi wprowadzenie do filmu i jest specjalną niespodzianką dla wszystkich fanów nastoletniego chłopca! Bohaterska rodzina odbędzie jedyną w swoim rodzaju podróż w czasie do ery renesansu! Para Buch porwie Maxa i ucieknie z nim na jarmark – Gwen i Ben będą musieli podążyć za porywaczem, by uratować dziadka. Tennysonowie wybiorą się też nad Bagna Okefenokee, gdzie kwitnie orchidea wstydliwa. W miłej wycieczce przeszkodzi im złośliwy Tim Zbuszu, który zagraża bezpieczeństwu wyjątkowej rośliny! Ben zmierzy się również z trudami dorastania i razem z Gwen przeżyje podróż najszybszym pociągiem świata. Emisja do 9 października o 20:50.

Od dnia premiery „Ben 10 kontra wszechświat: Film” do wyczerpania zapasów w 120 sklepach stacjonarnych i 5 sklepach internetowych należących do Strefy Ben 10 będzie miała miejsce promocja obejmująca zabawki Ben 10 firmy EPEE. Akcja promowana jest kampanią telewizyjną na antenie Cartoon Network oraz Boomerang, na stronie internetowej Cartoon Network, w czasopiśmie „Ben 10”, punktach sprzedaży oraz w kinach sieci Helios i DS. Do wygrania ponad 1200 nagród. Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.cartoonnetwork.pl/strefaben10

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie