Będę przedszkolakiem. Zajęcia adaptacyjne dla dzieci 18-36 m-cy

Nutka Cafe, ul. Obozowa 82A, Warszawa mapa

piątek 06.03.2020 do piątek 27.03.2020

60

Będę przedszkolakiem. Zajęcia adaptacyjne dla dzieci 18-36 m-cy

CO TO TAKIEGO?

Zajęcia Będę przedszkolakiem przygotowują dzieci do współistnienia w grupie i edukacji pod okiem wychowawcy. Co tydzień wspaniale się bawimy, ale i uczymy. Na razie towarzyszą nam w tym opiekunowie. Z czasem jednak będziemy jeszcze bardziej samodzielni, a nasze mamy, ciocie i babcie będą nas po prostu obserwować z oddali. W ciągu poprzedniego semestru poznaliśmy 17 piosenek – z pląsami i z pokazywaniem, kilka wierszyków, uczyliśmy się liczyć, poznawaliśmy kształty i proporcje, bawiliśmy się kolorami, śledziliśmy zmiany w przyrodzie, ćwiczyliśmy małą motorykę. Było dużo zagadek i niespodzianek. Nasze prace plastyczne – małe i duże – zabieraliśmy do domu, aby móc raz jeszcze pobawić się pingwinem, samolotem czy gwiazdą betlejemską. Ach! Nauczyliśmy się też jeść drugie śniadanie przy wspólnym stoliku! Nasza wtorkowa grupa jest pełna…

NOWA GRUPA

Na nowy semestr szykują się kolejne niespodzianki i zadania. Jeśli też chcecie się bawić tak dobrze jak grupa wtorkowa (a wiemy, że kilkoro maluszków chce, i to bardzo), zachęcamy do zapisów do kolejnej grupy – w piątki o 10.30.

JAK DOŁĄCZYĆ

Aby dołączyć do grupy, trzeba się po prostu zapisać – dzwoniąc pod numer 600 068 808 lub pisząc mail na adres info@nutkacafe.pl. Kiedy zbiorą się 4 chętne osóbki, startujemy.

KOSZT

Koszt 90-minutowych zajęć to 60 zł w karnecie (240 zł za 4 spotkania) lub 75 zł za pojedyncze zajęcia. Jeśli macie już karnet na inne nasze zajęcia, pamiętajcie o zniżce w wysokości 10 proc.

Prowadząca: Katarzyna Czarnecka

miejsce zajęć:

Kawiarnia dla dzieci Nutka Café
oraz
Klub Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA
Warszawa Wola, ul. Obozowa 82A
tel. 692 925 550, 600 068 808
e-mail: info@nutkacafe.pl
www: www.nutkacafe.pl
e-mail: info@doremifa.eu
www: www.doremifa.eu

Będę przedszkolakiem. Zajęcia adaptacyjne dla dzieci 18-36 m-cy
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
szkoła muzyczna, zajęcia gordonowskie, nauka śpiewu i gry na instrumentach.

Kawiarnia dla dzieci Nutka Café oraz Klub Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA

Zapraszamy do Klubu Edukacji Muzycznej "DO-RE-MI-FA. Muzyka i ja". W ciepłej, rodzinnej atmosferze umuzykalniamy maluszki – już od 6. miesiąca życia. Dla nieco większych dzieci proponujemy zajęcia popołudniowe w przedszkolu muzycznym orazindywidualne lekcje gry na instrumentach (fortepian, …

Więcej

Adres:

Warszawa Wola,
ul. Obozowa 82A,


Kontakt:

600 068 808; 606 607 826
info@nutkacafe.pl
http://www.nutkacafe.pl

ZOBACZ TAKŻE:adaptacjaprzedszkole