BecekoBUS wyrusza w dzielnice Bytomia

Bytomskie Centrum Kultury mapa

poniedziałek 12.08.2019 do piątek 30.08.2019

BecekoBUS wyrusza w dzielnice Bytomia

Stacjonarna część letnich warsztatów dla dzieci i młodzieży za nami!!! Wakacyjną przygodę rozpoczęliśmy od warsztatów filmowych, które od 15 lipca do 9 sierpnia odbywały się w siedzibie BECEK-u oraz CSW Kronika, a już od najbliższego poniedziałku BECEKOBUSEM wyruszamy w teren:)

Co czeka najmłodszych mieszkańców Bytomia od 12 sierpnia? Po raz dziewiąty odwiedzimy Was w dzielnicach podjeżdżając kolorowym BECEKOBUSEM z cyklem warsztatów (plastyczne, majsterkowania, artystyczne, muzyczne, kreatywne, rycerskie). Czekajcie na nas!

Dzieci chętne do udziału w warsztatach w terenie informujemy, że BECEKOBUS wyjeżdżać będzie spod Bytomskiego Centrum Kultury o 9.50 oraz 13.50 i wracać około 13.10 oraz 17.10.

Jak co roku, zajęcia są świetną okazją do dobrej zabawy i miłego spędzenia czasu. Jednocześnie dają możliwość sprawdzenia i rozwinięcia swoich zdolności, możliwości kreacyjnych, rozbudzenia wyobraźni, a także poszerzenia grona znajomych dzięki możliwości poznania rówieśników mieszkających w innych częściach Bytomia.

Nasze zajęcia są dedykowane dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Dzięki wsparciu finansowemu naszych Sponsorów zapewniamy darmową super zabawę podczas każdego dnia naszych spotkań!!!

więcej informacji: https://becek.pl/becekobus

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
BecekoBUS wyrusza w dzielnice Bytomia

BECEK Bytomskie Centrum Kultury

Bytomskie Centrum Kultury Kulturę uprawiamy na okrągło! Zapraszamy dzieci i młodzież na cykliczne projekty takie jak: • Festiwal Teatralny dla dzieci MASKARADA, • Scena Familijna, • Klub Zielonej Żyrafy, • Młodzieżowa Akademia Filmowa, • Warsztaty Medialne, • Feriada, • Becekobus ......... i mnóstwo innych ciekawych …

Więcej

Adres:

Plac Karin Stanek 1
41-902 Bytom

FILIA CSW KRONIKA
Rynek 26, 41-902 Bytom
www.kronika.org.pl


Kontakt:

32/ 389 31 09
sekretariat@becek.pl
http://www.becek.pl/