Bawialnia w Filharmonii

Narutowicza 20/22 mapa

piątek 02.06.2023

15

Bawialnia w Filharmonii

Na koncert z bawialnią obowiązują wcześniejsze zapisy i rezerwacja miejsca: telefonicznie (42 664 79 79) lub mailowo bilety@filharmonia.lodz.pl, do opłacenia w kasie biletowej FŁ lub przelewem najpóźniej do dwóch dni przed koncertem.

Bilet do bawialni można nabyć także online w ramach dostępności miejsc najpóźniej do dwóch dni przed koncertem.

Szczegółowe informacje o zasadach korzystania z bawialni znajdą Państwo w Regulaminie dla uczestników wydarzeń organizowanych w FŁ: regulamin_uczestnictwa_w_wydarzeniach_2019-2020.pdf (lodz.pl).

 

Bawialnia FŁ to miejsce wyjątkowe. Przez długi czas – od początku pandemii COVID-19 – brakowało jej nie tylko nam, lecz przede wszystkim rodzicom, którzy chcieliby wybrać się na koncert, a nie mieli możliwości zostawienia dzieci w bezpiecznym miejscu pod okiem wykwalifikowanych opiekunów.

Do bawialni zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Precz z nudą! W zanadrzu mamy mnóstwo ciekawych zabaw i aktywności związanych z muzyką. Na małych gości czekają zabawki, gry planszowe i na konsolę, proste instrumenty, a także dostosowane do ich wieku filmy edukacyjne. Największą atrakcją jest ruchoma konstrukcja ścienna, odwzorowująca historyczną fasadę Filharmonii Łódzkiej. Dzięki niej można w pomieszczeniu stworzyć oddzielną przestrzeń do zabawy. Położenie na piątym piętrze filharmonicznego gmachu pozwala podziwiać panoramę najbliższej okolicy.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Dzięki bawialni rodzice nie muszą rezygnować z wizyt w filharmonii ani martwić się, jak zorganizować opiekę nad swoimi pociechami, a dzieci mogą spędzić ciekawie i wartościowo czas, bawiąc się i poznając muzykę w sposób dostosowany do swojego wieku.

Bawialnia jest czynna w czasie wybranych koncertów symfonicznych. Informacje na ten temat znajdą Państwo przy opisie danego koncertu. Oferta przeznaczona jest tylko dla dzieci, których rodzice lub opiekunowie słuchają danego dnia koncertu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
filharmonia łódzka logo

Filharmonia Łódzka im. A. Rubinsteina

Na estradzie Filharmonii Łódzkiej najczęściej występuje Orkiestra Symfoniczna FŁ. Zapraszane są również zespoły z innych miast Polski oraz z zagranicy, jak choćby: Deutsche Symphony Orchester Berlin, Shanghai Symphony Orchestra, Orkiestra XVIII Wieku, Concerto Italiano i …

Więcej

Adres:

ul. Narutowicza 20/22,
90-135 Łódź


Kontakt:

42 664 79 10; 42 664 79 79
bilety@filharmonia.lodz.pl
http://www.filharmonia.lodz.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:gry planszowezabawa