Bawcie się podczas urodzin Świnki Peppy w Multikinie!

📅 wtorek 13.02.2024 do poniedziałek 26.02.2024
Bawcie się podczas urodzin Świnki Peppy w Multikinie!

Przygotujcie się na niezapomnianą zabawę dla całej rodziny! W lutym i marcu mnóstwo rozrywki czeka na Was w Multikinie, gdzie uwielbiana przez najmłodszych Świnka Peppa organizuje swoje urodziny. Z tej okazji wszyscy przyjaciele uroczej Świnki są zaproszeni na wyjątkowe wydarzenie „Impreza w kinie”.

W tym roku mija 20 lat, odkąd maluchy na całym świecie mogą cieszyć się przygodami swojej ulubionej świnki. Urodziny to bez wątpienia najlepsza okazja do świętowania, a skoro obchodzi je Peppa, to zabawa musi być naprawdę przednia! Wspólnie z rodziną i przyjaciółmi udajcie się do najbliższego Multikina, aby cieszyć się 10 specjalnymi odcinkami serialu. Wraz z Peppą zorganizujecie wieczorek filmowy, weźmiecie udział w Dniu Sztuki, a także pomożecie Panu Bykowi i Pani Krowie w organizacji wesela!

Ale to nie wszystko! Skoro okazja jest tak wyjątkowa, to nie może zabraknąć wspaniałych atrakcji. „Impreza w kinie” to nie tylko odcinki serialu. W czasie seansu posłuchanie 5 wyjątkowych piosenek oraz zobaczycie aż 11 fragmentów interaktywnych, podczas których dzieci będą mogły tańczyć i śpiewać razem z Peppą i jej przyjaciółmi. To niezwykłe połączenie animacji i filmu, w którym bajkowe postacie zapraszają do zabawy gości ze świata rzeczywistego. 

Świetna zabawa z Peppą nie ma końca, ale warto pamiętać, że „Impreza w kinie” to także mądry seans edukacyjny. Ulubiona bohaterka przekazuje młodym widzom takie wartości jak empatia czy współpraca. Peppa i jej przyjaciele pokazują najmłodszym, że współdziałanie to podstawa, a świat może być serdecznym i różnorodnym miejscem. 

Świnka Peppa

„Impreza w kinie” jest wyświetlana w ramach Poranków dla Dzieci w Multikinie. To specjalne pokazy dedykowane najmłodszym widzom, nawet od 2 roku życia. W ramach Poranków Multikino wyświetla wartościowe filmy, dostosowane do możliwości odbiorczych młodych kinomanów. Skrócony czas trwania i brak długiego bloku reklamowego zapobiegają znudzeniu i przebodźcowaniu dzieci. Seans „Świnki Peppy” w ramach Poranków to dobry pomysł na pierwszą wizytę w kinie lub po prostu miły, rodzinny weekend! 

Wydarzenie „Świnka Peppa. Impreza w kinie” odbywa się w weekendy od 2 lutego do 15 marca we wszystkich kinach sieci Multikino. Nie przegapcie okazji i pędźcie do kina!

Bilety dostępne tutaj

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent