BAW w bibliotece!

Filia Nr 42 MBP, ul. Serbska 5a Wrocław mapa

środa 23.11.2016

Baby art walk wrocław

Jesteś młodą mamą, albo młodym tatą? Niedawno mały dzidziuś przewrócił Ci życie do góry nogami? Masz ochotę wyrwać się na chwilę z zaklętego kręgu dom-lekarz-spożywczak-apteka? To świetnie! Właśnie trafiłeś na dobrą inicjatywę!
„BAW! Baby Art Walk” to wspólne spacery i odwiedziny w wrocławskich instytucjach kultury, galeriach, muzach etc. oraz spotkania z artystami lub oprowadzania kuratorskie po aktualnych wystawach. Zapraszamy wszystkich rodziców na spotkania ze sztuką. Razem będziemy zwiedzać wystawy, dyskutować o współczesnych problemach, a czasem po prostu pójdziemy na kawę i pogadamy o wesołym losie rodzica.

Ponieważ zbliża się jesień, dni są coraz krótsze i robi się chłodno, pora wrócić pod dach. Dlatego podczas kolejnych BAWów zajrzymy do dwóch filii Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu – jednych z najbardziej przyjaznych dzieciom miejsc we Wrocławiu!

12 października (środa) godz. 11:00  odwiedzimy Miejską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu Filię nr 42 (ul. Serbska 5a). Zapraszamy do odwiedzin w nowoczesnej i przyjaznej bibliotece, mieszczącej się przy Centrum Kultury Agora. W programie spacer po Różance, zwiedzanie Centrum Kultury, zajęcia dla dużych i małych wśród książek dla dzieci oraz rozmowa o specjalnie przygotowanym programie zatytułowanym „Na dobry początek”.

Kolejny BAW odbędzie się 23 listopada (środa) o godz. 11:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Filii nr 29 (ul. M. Reja 1). Zapraszamy do odwiedzin w gościnnych progach biblioteki nr 29. W planach zwiedzanie biblioteki, zapoznanie z księgozbiorem, programem dla rodziców i dzieci oraz mała, warsztatowa niespodzianka.

Spacery „BAW! Baby Art Walk” odbywają się w miejscach, do których można dotrzeć z wózkiem, są wolne od samochodów i chodzące dziecko będzie mogło w okolicy bezpiecznie pobiegać.

Organizatorem wydarzenia jest wrocławska Fundacja ART TRANSPARENT. Zachęcamy do śledzenia harmonogramu wydarzeń na stronie: www.arttransparent.org oraz na FB (Fundacja Art Transparent).

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:spacerspotkanie