Barbie: Gwiezdna przygoda. Zaproszenia do kina!

piątek 12.08.2016 do środa 17.08.2016

Druga połowa wakacji będzie należała do Barbie. Tym razem zobaczymy ją w absolutnie nowej odsłonie – jako gwiezdną księżniczkę z dalekiej galaktyki. Uwielbiana przez dzieci bohaterka filmowa powraca na wielkie ekrany. Wygraj zaproszenia do kina!

Uwielbiana przez dzieci bohaterka filmowa powraca na wielkie ekrany w pełnometrażowej, futurystycznej produkcji. Teraz fani przygód Barbie będą mogli udać się z nią i jej przyjaciółmi w nadzwyczajną podróż do dalekich zakątków galaktyki i wziąć udział w nieziemskiej misji ratowania gwiazd. „Barbie: Gwiezdna przygoda” już od 12 sierpnia na ekranach kin w całej Polsce.

Od przeszło 15 lat animowane produkcje z Barbie w roli głównej podbijają serca dzieci na całym świecie. W kolejnych filmach główna bohaterka przechodzi wyraźną ewolucję od perfekcyjnej księżniczki do coraz pewniejszej siebie, ale też popełniającej błędy przebojowej dziewczyny. Filmowa Barbie to odpowiedź na zmieniającą się rzeczywistość, w której dorastają współczesne dzieci. Potrzebują one silnych wzorców i wyrazistych wartości, lecz podanych w formie uszytej na miarę pełnego rozmaitych bodźców
i błyskawicznie zmieniających się trendów świata.

„Barbie: Gwiezdna przygoda” to historia, jakiej w animowanych produkcjach dla dzieci jeszcze nie było. Niezwykła, futurystyczna opowieść zabiera małych i dużych widzów na fantastyczne przygody w zapierających dech w piersiach zakątkach dalekiej galaktyki. Dzięki przepięknym, kolorowym animacjom stworzono świat przyszłości, który zachwyca barwami, bogactwem detali i kosmicznymi panoramami. Akcja filmu toczy się w odległej galaktyce, pełnej fantastycznych roślin i niesamowitych stworzeń. Zobaczymy w nim zupełnie nową, jeszcze odważniejszą Barbie. Bohaterka tym razem wciela się w rolę kosmicznej księżniczki pochodzącej z planety Para-Den, na której mieszka z tatą i puchatym zwierzątkiem Popcornem. Na co dzień opiekuje się zwierzętami i przemierza przepiękny rezerwat, pokonując siłę grawitacji na swojej superszybkiej deskolotce. Spokojne życie naszej bohaterki zmienia się, gdy widmo starożytnej przepowiedni głoszącej wygaśnięcie gwiazd i pogrążenie się galaktyki w ciemnościach staje się realne. Aby zapobiec katastrofie i ocalić gwiazdy, król formuje elitarną drużynę, do której wybiera również Barbie. Po serii szkoleń, dziewczynka wyrusza z nowymi przyjaciółmi na misję ratowania galaktyki, która przetestuje nie tylko ich umiejętności, ale także… serce. Podczas niesamowitych przygód Barbie odkrywa, jak ważna jest przyjaźń, odwaga i wiara we własne przeczucia. Czy kosmicznej drużynie uda się ocalić gwiazdy? Czy Barbie posłucha swojego serca, podejmując decyzje, od których zależy powodzenie całej misji? Dowiemy się tego już 12 sierpnia, kiedy to właśnie w Polsce film będzie miał swoją światową premierę!

Dla widzów nie lada niespodzianką jest także udział w produkcji znanej polskiej aktorki i piosenkarki Barbary Kurdej-Szatan, która użyczyła głosu Barbie w filmowych piosenkach i została oficjalną ambasadorką filmu.

Film „Barbie: Gwiezdna przygoda” opowiada o sile przyjaźni, wiary w siebie i własne przeczucia. Są to wartości, którymi staram się kierować w życiu, i które chciałabym przekazać  swojej córce – mówi Basia Kurdej-Szatan. Nagrywając filmowe piosenki, czułam te emocje z czasów dzieciństwa, kiedy Barbie była bohaterką niezliczonych fantastycznych historii pisanych przez moją wyobraźnię. Mam ogromną nadzieję, że widzowie pokochają ten film tak samo mocno, jak ja. Zapraszam do kin! – dodaje artystka.

UWAGA! ZAPROSZENIA NA FILM W MIEŚCIE DZIECI!
Aby zdobyć jedno z 5 dwuosobowych zaproszeń do Multikina w swoim mieście do wykorzystania do 4 września należy  przesłać wiadomość o treści „Barbie. Gwiezdna przygoda” na adres konkurs@miastodzieci.pl do wtorku 16 sierpnia do godziny 12:00. W treści wiadomości podajcie imię i nazwisko oraz dane adresowe (zaproszenia będą wysłane pocztą). Zwycięzców powiadomimy mailem. Powodzenia!  🙂

Zaproszenia otrzymują:

A. Langer (Gliwice)
M. Szymoniak (Poznań)
P. Drążkowska (Toruń)
A. Pagas (Warszawa)
D. Kędzia (Gdynia)

Gratulujemy! Wysyłamy je listami poleconymi.

Zobacz zwiastun filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:dla dziewczynekfilm

Zobacz także