Baranki Dzieciom w Kinie Pod Baranami – Mikołajki z Krecikiem i Famigą

Kino Pod Baranami mapa

niedziela 11.12.2016

15 zł

Baranki Dzieciom: zima 2016

Kino Pod Baranami zaprasza najmłodszych widzów na zimową edycję poranków filmowych dla dzieci. Co niedzielę mali kinomani będą spotykać się z bohaterami najpiękniejszych filmów animowanych, a po seansach wezmą udział w twórczych warsztatach.

Jak co roku, w ramach zimowej edycji Baranków odbędzie się specjalne Mikołajkowe spotkanie, podczas którego małych widzów odwiedzi Święty Mikołaj z torbą pełną prezentów. Nie zabraknie też pięknych bajkowych przygód i wspaniałej zabawy z Famigą, która umili czas oczekiwania na niezwykłego Gościa.

Ponadto, wizyta w Kinie Pod Baranami stwarza niepowtarzalną okazję do poznania kina „od kuchni”, czyli zwiedzenia kabiny operatorskiej i odkrycia tajemnicy mechanizmu ruchomych obrazów. Dodatkowo każdy mały widz może otrzymać pamiątkowy dyplom ze swojej pierwszej wizyty w kinie, który z dumą zawiesi na ścianie swojego pokoju. Na uczestników poranków filmowych dla rodzin czekają również upominki ufundowane przez partnerów.

* MIKOŁAJKI Z FAMIGĄ: 15 zł

MIKOŁAJKI Z KRECIKIEM I FAMIGĄ

niedziela, 11 grudnia 2016, godz. 11.00

W niedzielę, 11 grudnia, o godz. 11.00, Kino Pod Baranami wraz z Famigą zapraszają najmłodszych widzów na Mikołajki z Krecikiem. W programie pokaz bajek o przygodach sympatycznego Krecika z kultowej czeskiej bajki dla dzieci, wspólne lepienie bałwana, bitwa na śnieżki oraz wizyta Świętego Mikołaja. Dla każdego dziecka prezent! Bilety w cenie 15 zł. 

Tegoroczne Mikołajki najmłodsi spędzą na zimowych zabawach z Famigą i ukochanym bajkowym bohaterem wielu pokoleń widzów – Krecikiem. Zaraz po pokazie bajek Elf wraz ze Śnieżynką wyruszą na poszukiwania Krecika, aby wręczyć mu prezent i zabiorą dzieci w świat szalonych przygód i zabawy. Dzieciaki będą mogły wspólnie ulepić bałwana i wziąć udział w wielkiej bitwie na śnieżki. Na koniec spotkania z wizytą przyjdzie Święty Mikołaj i wręczy każdemu z małych widzów prezent ufundowany przez sponsorów.

BILETY: 15 zł – już w sprzedaży!

PROGRAM:

BARANKI DZIECIOM: PROJEKCJA BAJEK – czas trwania: 45’ 
KRECIK | KRTEK
reż. Zdenĕk Miler, Czechy/Słowacja, 1956-2000

Seria opowiada o małym kreciku i jego niezwykłych, fascynujących przygodach. Krecik ma wielu przyjaciół, z którymi się bawi i wesoło spędza czas. W razie kłopotów jest zawsze pomocny, dlatego też jest bardzo lubiany. Nigdy się nie nudzi, ma głowę pełną szalonych pomysłów. Wymarzony towarzysz dziecięcych przygód.

FAMIGA: ŚNIEŻNE ZABAWY – czas trwania: 20’ 
Nawet jeśli na zewnątrz zabraknie śniegu, w Kinie Pod Baranami na najmłodszych widzów czeka zimowa zabawa mroźnymi chusteczkami i prawdziwa bitwa na śnieżki! Elf i Śnieżynka wprowadzą dzieci w świąteczny klimat i przygotują na przyjście wyjątkowego Gościa.

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – czas trwania: ok. 40’
Na koniec śnieżnej zabawy Kino Pod Baranami odwiedzi Święty Mikołaj i rozda wszystkim dzieciom upominki oraz zbierze zamówienia na przyszły rok.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

Rynek Główny 27
31-010 Kraków


Kontakt:

12 423 07 68
kino@kinopodbaranami.pl
http://www.kinopodbaranami.pl

ZOBACZ TAKŻE:bajkafilmwarsztaty