Baranek Shaun i Szczęśliwe fotele w kinie Muza. Sosnowiec

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA, ul. Warszawska 2, Sosnowiec mapa

niedziela 26.01.2020

10

Baranek Shaun i Szczęśliwe fotele w kinie Muza. Sosnowiec

Za oknami zima, a w Muzie zapowiada się gorąca zabawa w towarzystwie najsympatyczniejszego BARANKA świata. Cieszymy się My, cieszyć będziecie się Wy! , a nawet nasze FOTELE w tym dniu będą SZCZĘŚLIWE. Co oznacza, że pod niektórymi siedzeniami znajdziecie przypięte ZAPROSZENIA na Rodzinna Spotkania z Kinem Muza, które będzie można wykorzystać do czerwca 2020.

Zapraszamy bardzo serdecznie!

BARANEK SHAUN. FARMAGEDDON

reż. R. Phelan, W. Becher | Wielka Brytania 2019 | komedia, familijny | 86`

Niesforny baranek i jego rozbekana ferajna powracają w uroczej komedii science-fiction, która rozbawi widzów nawet w najodleglejszych galaktykach.

Kolejna animacja studia Aardman, odpowiedzialnego za hity „Uciekające kurczaki” , „Wallace i Gromit; Klątwa Królika”, „Baranek Shaun. Film”.

Przed barankiem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki.

Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?

Bilety w cenie: 10,00zł (Film + Szczęśliwe fotele)

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl w kasie Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

link do wydarzenia oraz biletów online:

http://kiepura.pl/pl,m,2,e,1189,rodzinne-spotkania-z-kinem-muza—baranek-shaun-i-szczesliwe-fotele

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:film

Zobacz także