Balet Jezioro Łabędzie

📅 niedziela 02.02.2014
Balet Jezioro Łabędzie

Poznacie historię Odetty, księżniczki zaklętej w łabędzia przez złego czarownika Rotbarta.
To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, potędze miłości i uczuciu przekraczającym granice życia i śmierci. Czy miłość i uczucie księcia Zygfryda ocalą Odettę przed klątwą Rotbarta? Czy uda jej się powrócić do świata ludzi ?
Tego dowiecie się już wkrótce , kiedy nadlecą łabędzie z baśniowej krainy…i zabiorą Was na swych skrzydłach do baletowego świata księżniczki Odetty.
Spektakl ,,Jezioro Łabędzie” to inscenizacja łącząca klasykę baletu z tańcem współczesnym.

Jest skierowany dla dzieci od lat 3 do 100 , oczaruje zarówno widza młodego jak i dorosłego.

Czas trwania spektaklu: 60 minut.
Po spektaklu wyjątkowe spotkanie z Artystami.

02.02.2014 r, godz. 11

Uwaga!
Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę. Mamy do rozdania 3 dwuosobowe zaproszenia na ten  wspaniały spektakl!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie balet) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Uwaga – wejściówki zostały rozdane.