Balans emocjonalny – jak pomnożyć inteligencję emocjonalną u dziecka 1-8 lat

Warszawa Śródmieście, Ul. Elektoralna 15/22 mapa

piątek 22.06.2018 do niedziela 24.06.2018

Balans emocjonalny - Uniwersytet Rodziców®

Czy masz problemy z położeniem dziecka spać? Nie wiesz, jak zareagować, kiedy dziecko chce postawić na swoim? Jesteś rodzicem małego uparciucha? Nie wiesz, jak przestać stosować metody siłowe? Zastanawiasz się, czy lepsze są kary czy nagrody? Chcesz wychowywać dziecko w miłości i szacunku, ale jednocześnie z poszanowaniem Twoich zasad i nakreślonych przez Ciebie granic? Czy nadal emocje rządzą w Twoim domu?

Nie wiem, czy już w pełni zdajesz sobie sprawę, że dzieci są na tyle niegrzeczne, na ile rodzicom brakuje umiejętności wychowawczych. Po szkoleniu zaczniesz radzić sobie z emocjami swojej rodziny. Będziesz wiedzieć, jak sprawić, aby dziecko zaczęło chętnie chodzić spać o wybranej przez nas porze. Jak ma się samo ubierać i wychodzić na czas?

Omówimy każdą sytuację, która burzy spokój Twojego domu, gdyż zaczynamy szkolenie od wypisania wszystkich problemów uczestniczących w nim rodziców. Właśnie to rodzice cenią najbardziej.

Kiedy wrócisz ze szkolenia, emocje w Twoim domu ulegną wyciszeniu, dziecko zacznie realizować Twoje polecenia z zaangażowaniem, a Ty poczujesz się spełniony jako spokojny i kochający rodzic. Każdy członek rodziny będzie znać swoje miejsce i obowiązki, a jednocześnie będzie cieszyć się dobrze pojętą swobodą. Będziesz wiedzieć, co robić, aby Twoje dziecko zaczęło się stawać mądrym, odpowiedzialnymi i stabilnym emocjonalnie człowiekiem.

Wysoką jakość szkolenia dla rodziców zapewni dr Aneta Czerska, pedagog i autorka licznych publikacji dla dzieci i rodziców. Znana jest jako ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka. Z jej usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka dla jego dalszych sukcesów szkolnych i zawodowych. Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji i zdolności dziecka od urodzenia. Przyjeżdża z Danii, aby jako autor metody Cudowne Dziecko, poprowadzić cykl szkoleń Uniwersytet Rodziców®.

niedziela 24.06.2018 o godzinie 15:30  – Balans emocjonalny

Uczestników szkolenia o balansie emocjonalnym zapraszamy także na wyjątkowy wykład dr Anety Czerskiej „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu?”

piątek 22.06.2018 o godzinie 9:00 – wykład wprowadzający dla uczestników szkoleń Uniwersytet Rodziców®

Skorzystaj z promocji i zaoszczędź do 20% kupując szkolenie w pakiecie – więcej szczegółów na stronie: http://cudownedziecko.pl/home-irmd/promocje/

Czy już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka? Jeszcze w tym miesiącu przyjdź na:

  • Wczesna nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-6 lat
  • Jak nauczyć małe dziecko matematyki
  • Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka
  • Ruch kluczem do inteligencji
  • Balans energetyczny
  • Cudowny start – rozwój dziecka w pierwszym roku życia
  • Tajemnica kreatywności

Czy już w pełni uświadamiasz sobie, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze? Zarezerwuj miejsce. Napisz na adres instytut@cudownedziecko.pl  lub zadzwoń 501 184 420.

Cennik i szczegółowe informacje na temat szkolenia dla rodziców „Balans emocjonalny” oraz metody Cudowne Dziecko® znajdziecie Państwo na stronie CudowneDziecko.pl

Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji, że weźmiesz udział w grupowym szkoleniu dla rodziców w Warszawie, to możesz wybrać szkolenie online, które jest indywidualnym spotkaniem z wykładowcą.

nauka-czytania-globalnie-dzieci-0-6-lat

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Balans emocjonalny – jak pomnożyć inteligencję emocjonalną u dziecka 1-8 lat

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Chcesz rozwinąć inteligencję swojego małego dziecka, ale brakuje Ci pomysłów na zabawy, które aktywują kreatywność, pamięć, naturalne zdolności matematyczne i językowe oraz słuch absolutny? Od urodzenia do 6-7 roku życia możesz rozwijać zdolności i zapobiegać …

Więcej

Adres:

ul. Elektoralna 15 lok. 22,
Warszawa


Kontakt:

22 292 31 42, 501 184 420
instytut@cudownedziecko.pl
http://www.cudownedziecko.pl

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także