Bajkowy weekend w Teatrze Szczęście

Teatr Szczęście, ul. Karmelicka 3, Kraków mapa

sobota 18.05.2019 do niedziela 19.05.2019

Piracka Przygoda - spektakl

„Piracka Przygoda” – sobota, godz. 11:00 i 15:00

Czy sztorm, czy cisza morska, załoga kapitana Bakobrodego przemierza morza i oceany w poszukiwaniu skarbu! Szalone pojedynki, emocjonujące pościgi i straszny potwór morski… ale wszystko w nieco krzywym zwierciadle. Jeśli dodamy do tego jeszcze bajeczną dekorację, charakterne lalki i sporą dawkę humoru – szykuje się naprawdę dobra zabawa!

Bilety: 20 zł

Bilety online: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/piracka-przygoda,9965?eventId=153484

Rezerwacja telefoniczna: 570 252 555

WARSZTATY TWORZENIA LALEK TEATRALNYCH – sobota, godz. 12:15

Warsztaty tworzenia lalek dla dzieci przygotowane są przez Teatr Lalek Marka Żyły w Teatrze Szczęście.

Lalka nie jest pięknym przedmiotem i ciekawym rekwizytem. Ma swoją historię, osobowość i wyjątkowe cechy charakteru, o czym przekonają się uczestnicy tych zajęć. Warsztaty lalkarskie Marka Żyły to wspaniała okazja, by stworzyć własną lalkę i nauczyć się ją animować. Dzięki twórczemu charakterowi zajęć dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i zdobywają nowe umiejętności, świetnie się przy tym bawiąc.

Warsztaty prowadzi Marek Żyła, założyciel tworzonego z pasją Teatru Lalek.

Koszt: 35 zł za jedną wykonaną na warsztatach lalkę, a przy tworzeniu lalki może brać udział cała rodzina.

Warsztaty dla dzieci od 4 lat.

Bilety online: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/warsztaty-tworzenia-lalek-goscinnie-teatr-marka-zyly,7955?eventId=153488

Rezerwacja telefoniczna: 570 252 555

„CZARODZIEJSKA LEKCJA” – niedziela, godz.11:00 i 13:00

„Czarodziejska lekcja” to pokaz iluzji w wykonaniu iluzjonisty Victora Febo.

Victor Febo zaprasza do pięknego świata pełnego magii. Dzieci zapoznają się z tajemnicami sztuki iluzji i wspólnie z artystą będą mogły wykonać magiczne sztuczki. Pokaz Victora Febo trafia prosto do wyobraźni młodego widza, ale spodoba się również dorosłym. Victor Febo prowadzi swój występ dowcipnie, lekko i z klasą.

Spektakl dla dzieci od trzech lat.

Czas trwania: 45 minut

Bilety: 20 zł

Bilety online: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/czarodziejska-lekcja,5880?eventId=153552

Telefoniczna rezerwacja: 570 252 555

„CO MOGĄ SMOKI, A CO NIE, ZARAZ DOWIESZ SIĘ” – niedziela, godz. 15:00

Jest to przedstawienie teatralne w dwóch odsłonach z udziałem trójki aktorów. To wesoła historia przyjaciół Smoczka Obiboczka i Skrzacika Pomponika, mieszkańców leśnej polany. Zapraszamy na zabawne historie, w których mali bohaterowie okazują się nieposłusznymi i niegrzecznymi nicponiami, a w efekcie i tak wszystko kończy się dobrze. Kultura osobista, dobre wychowanie, a w szczególności czytanie i poznawanie książek oraz tajemnicza biblioteka – z tym wszystkim bohaterowie spektaklu muszą się zmierzyć. Towarzyszyć im w tym będą Pan Anatol Bibliotekarz Znakomity, Waldemar Ojciec Smok, Nauczyciel Papug Dziób i inne postacie tej edukacyjnej bajki. Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora jak i teatru kukiełkowo – lalkowego. Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki oraz uczestniczą w jej tworzeniu.

Czas trwania: 70 minut

Bilety: 20 zł

Bilety online: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/co-moga-smoki-a-czego-nie-zaraz-dowiesz-sie-goscinnie-teatr-otwarty,7337?eventId=153919

Telefoniczna rezerwacja: 570 252 555

„ŚWIAT KSIĘCIA ALBINKA, CZYLI PLANETA ZAGADEK” – niedziela, godz. 16:30 

Na odległej gwieździe Bibu mieszka rodzina królewska. Rodzeństwo, księżniczka Balbinka i książę Albinek, nie dogaduje się najlepiej. Wszystko zmienia się jednak, kiedy młodzi bohaterowie wyruszają w daleką podróż. W trakcie wędrówki spotykają plejadę niezwykłych postaci: Pana Żarta, Geografa Mapwielkiego i Bankiera Wielkichliczb. Czy rodzeństwo rozwiążę wielką zagadkę, na którą natknie się w drodze i przy okazji znajdzie wspólny język?

Świat Księcia Albinka, czyli Planeta Zagadek to wspaniałe widowisko, które pozwoli dzieciom przenieść się na moment w kosmos. Mali Widzowie z łatwością odnajdą siebie w bohaterach spektaklu. Dzieci będą miały również możliwość współuczestniczenia w rozwoju akcji i poznania pracy aktora od kulis.

Czas trwania spektaklu: 70 min

Bilety: 20 zł

Bilety online: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/swiat-ksiecia-albinka-czyli-planeta-zagadek,8315?eventId=153920

Telefoniczna rezerwacja: 570 252 555

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr szczęscie - spektakle dla dzieci w Krakowie

Teatr Szczęście w Krakowie

Teatr Szczęście

Teatr Szczęście to komediowy Teatr dla dzieci i dorosłych mieszczący się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Karmelickiej 3 w Krakowie.

Naszym celem, poprzez odpowiednio dobierany repertuar, jest rozbudzanie kreatywności …

Więcej

Adres:

ul. Karmelicka 3, Kraków,

Kontakt:

+48 570 25 25 55
kontakt@teatrszczescie.pl
http://www.teatrszczescie.pl/

ZOBACZ TAKŻE:teatr