Bajkowy weekend w Galerii Bronowice

📅 sobota 20.08.2016 do niedziela 21.08.2016
Wstęp bezpłatny
Bajkowy weekend w Galerii Bronowice
Już w najbliższy weekend w Galerii Bronowice na najmłodszych czeka moc atrakcji. W sobotę, podczas bajkowego seansu w Kinie Malucha, Bolek i Lolek wspólnie z małymi kinomanami będą odkrywać Polskę. W niedzielę natomiast dzieci obejrzą przedstawienie teatralne pt. „Przygody Okruszka”.

Maluchy odbędą wraz z Bolkiem i Lolkiem niezapomnianą podróż po pięknych regionach Polski. Ponadczasowy serial animowany od wielu lat nie schodzi ze szklanych ekranów, a przygody Bolka i Lolka niezmiennie śmieszą zarówno dzieci, jak i rodziców. Bajki emitowane będą trzykrotnie w Kinie Mikro na poziomie +1. Organizatorzy zapraszają na pierwszy seans już na godz. 10.00. Kolejne godziny emisji to: 11:00 i 12:00.

Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 634 28 97.

To jednak nie koniec weekendowych atrakcji dla najmłodszych w Galerii Bronowice!

W niedzielne popołudnie najmłodsi odwiedzający Galerię Bronowice będą mogli wziąć udział w tematycznych animacjach pt. „Mały Fotograf”. W Stefie Foto na dzieci czeka m.in.: możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia i jego wydruk na miejscu, warsztaty produkcji śmiesznych gadżetów do sesji dziecięcej metamorfozy, malowanie buziek, a także mini lekcje na temat fotografii. Nad sesją czuwać będzie żywa maskotka – Prosiaczek.

W ramach Bajkowej Niedzieli dzieci obejrzą również spektakl pt. „Przygody Okruszka”. Tytułowy Okruszek z pomocą Biedronki musi wykraść złemu Czarownikowi złoty orzeszek, aby uratować krainę bajek przed Złym Czarnoksiężnikiem. Okruszkowi pomagają w wykonaniu zadania dzieci, które aktywnie uczestniczą w przedstawieniu.

Wszystkie atrakcje w Galerii Bronowice są bezpłatne! Serdecznie zapraszamy!