Bajkowy sierpień dla najmłodszych

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, Czarnieckiego, Warszawa mapa

niedziela 21.08.2016

Bajkowy sierpien Internet

Paramount Channel HD i Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego zapraszają za niedzielne seanse dla najmłodszych. Milusińscy razem z najbliższymi mają okazję obejrzenia swoich ulubionych postaci filmowych na dużym ekranie! Dodatkowo w sierpniowe niedziele w godzinach 12-16 zapraszamy na obiady rodzinne z 10% zniżką!

 

 

21.08.2016, GODZ. 15, wstęp wolny

„PINGWINY Z MADAGASKARU”, REŻ. SIMON J. SMITH, ERIC DARNELL, WYSTĘPUJĄ: TOM MCGRATH, CHRIS MILLER, CHRISTOPHER KNIGHTS, 2014R., 1H 32MIN.

Skipper, Kowalski i Rico to pingwiny z Antarktydy. Niespodziewanie im oczom ukazuje się jajko, z którego wykluwa się nowy, mały ptak-nielot, Szeregowy. Od tej chwili mija 10 lat, a światu zagraża niejaki dr Oktawiusz Mackiewicz przybierający postać ośmiornicy Dave’a. Nieloty wraz z pomocą zespołu Północny Wiatr, łączą siły i postanawiają powstrzymać złowrogiego doktora. Jeśli ich misja się nie powiedzie, świat będzie należał do złowrogiego doktora.

28.08.2016, GODZ. 15, wstęp wolny

„KUNG FU PANDA”, REŻ. MARK OSBORNE, JOHN STEVENSON, WYSTEPUJĄ: JACK BLACK, DUSTIN HOFFMAN, ANGELINA JOLIE, 2008R., 1H 32MIN.

Bohaterem animacji jest przesympatyczny i nieco niezdarny miś panda o imieniu Po, który ‚śni o kung fu’. Przypadek sprawił, że został wybrany na nowego mistrza wschodnich sztuk walki. Zanim to jednak nastąpi, będzie musiał przekonać nauczyciela kung fu i jego pięciu podopiecznych, iż wybranie go na Smoczego Wojownika nie było przejawem demencji starczej twórcy kung fu.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego zajęcia dla dzieci Warszawa Żoliborz

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego to przestrzeń dla wydarzeń kulturalnych, które uwrażliwiają mieszkańców Warszawy na piękno i wyjątkową wartość sztuki, muzyki, teatru czy filmu.   Misją Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego jest promocja sztuki wraz z integracją i pomnażaniem …

Więcej

Adres:

ul. Czarnieckiego 51 (Metro Plac Wilsona)
01-541 Warszawa


Kontakt:

22 633 96 17/ 501 461 533
kultura@nowyfort.pl
http://www.nowyfort.pl
facebook

Zobacz także