Bajkowy plac zabaw Euro Lider – nowe miejsce dla dzieci otwarte w Atrium Reduta

Atrium Reduta mapa

środa 09.06.2021 do poniedziałek 21.06.2021

Bajkowy plac zabaw Euro Lider - nowe miejsce dla dzieci otwarte w Atrium Reduta

W Warszawie powstało nowe, wyjątkowe miejsce dla rodzin z dziećmi. W centrum handlowym Atrium Reduta otwarto salę zabaw Euro Lider. To bajecznie kolorowa, wymarzona przestrzeń do zabawy dla młodszych i starszych gości.

Rodziny z dziećmi zyskały nową przestrzeń do wspólnego spędzania czasu. W warszawskim centrum handlowym Atrium Reduta otwarto salę zabaw Euro Lider. Dzieci mogą w niej spędzić czas pod opieką rodziców lub oddać się zabawie pod czujnym okiem animatorów, którzy zaopiekują się maluchami w czasie, gdy ich opiekunowie będą robić zakupy. Z myślą o rodzicach w strefie znajduje się kawiarnia i szereg miejsc siedzących. Można w niej również organizować uroczystości dla dzieci. Rezerwacje są przyjmowane pod numerem: 606 876 210.

Bajkowy plac zabaw Euro Lider - nowe miejsce dla dzieci otwarte w Atrium Reduta

W nowo otwartej sali zabaw na dzieci czeka masa bajkowych atrakcji i przeżyć. Szaleństwo w małpim gaju, nurkowanie w basenie pełnym kolorowych piłek, domek Baby Jagi, pełne emocji zjazdy na kolorowych zjeżdżalniach czy też wizyta w chatce na kurzej łapce dostarczą wszystkim niezapomnianych wrażeń. A wszystko to w niezwykłej scenerii, która dzięki wyjątkowym iluminacjom, prezentuje się jak kraina z baśni. Całość dopełniają miękkie dywany, mnóstwo światła i bajkowych postaci towarzyszących dzieciom w zabawie – co powoduje, że wnętrze jest niezwykle przytulne i bliskie małym gościom.

Bajkowy plac zabaw Euro Lider - nowe miejsce dla dzieci otwarte w Atrium Reduta

Nowy plac zabaw znajduje się na poziomie +1, obok kina Cinema 3D, klubu fitness oraz nowej strefy restauracyjnej Przystanek Smaku, której otwarcie nastąpi już wkrótce. Przestrzeń dla dzieci jest czynna od pon. do sb. od 10:00 do 21:00 oraz w ndz. od 10:00 do 20:00. Cennik biletów znajduje się na stronie.

Bajkowy plac zabaw Euro Lider - nowe miejsce dla dzieci otwarte w Atrium Reduta

Kolejną wyjątkową atrakcją Atrium Reduta dla rodzin z dziećmi jest Be Happy Museum. Zarówno starsi, jak i młodsi goście mogą w nim oddać się kreatywnej rozrywce podziwiając niepowtarzalne, barwne scenografie z kultowymi donatami, ogromnymi słodyczami czy bajkowymi jednorożcami, robiąc sobie niezliczoną ilość zdjęć czy też spędzając czas w pokojach iluzji. Be Happy Museum w Atrium Reduta jest czynne od poniedziałku do soboty od 10.00 do 21.00, a także w niedziele od 10.00 do 20.00. Wystawę można zwiedzać po wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu na stronie internetowej muzeum, dzięki czemu zachowane są zasady reżimu sanitarnego.

Bajkowy plac zabaw Euro Lider - nowe miejsce dla dzieci otwarte w Atrium Reduta

Już wkrótce rodziny z dziećmi będą mogły również skorzystać z nowej strefy zabaw zlokalizowanej przy Przystanku Smaku, a od jesieni ofertę Atrium Reduta wzbogaci również nowatorska wielofunkcyjna przestrzeń rozrywkowa dla rodzin – Strefa WOW.

Więcej szczegółów na temat oferty Atrium Reduta można znaleźć na stronie: www.atrium-reduta.

Atrium Reduta

Centrum handlowe Atrium Reduta położone jest przy Alejach Jerozolimskich, blisko centrum Warszawy i zaledwie 15 minut jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina. Na powierzchni prawie 50 tys. mkw. GLA znajduje się ponad 100 sklepów, hipermarket sieci Carrefour oraz takie punkty usługowe jak: pralnia, apteka, punkt dorabiania kluczy i naprawy obuwia czy myjnia samochodowa. Wśród kluczowych najemców centrum znajdują się m.in. takie marki, jak: Be Happy Museum, CCC, Duka, Empik, H&M, HEBE, Komputronik, Mohito, Orsay, Pepco, Reserved, Sephora, Sinsay, Swiss, Świat Książki, Tchibo, Unisono, Venezia, x-kom. Dla Klientów centrum przeznaczono ponad 1,5 tys. miejsc parkingowych. Bezpośredni dojazd do centrum zapewnia 6 linii autobusowych oraz pobliska stacja kolejowa.

 Atrium European Real Estate Limited

Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów i nieruchomości handlowych w Europie Środkowej. Na dzień dzisiejszy w portfolio Grupy znajduje się 26 aktywów zlokalizowanych w czterech krajach: Polsce, Czechach, Słowacji oraz w Rosji, o łącznej wartości rynkowej 2,5 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej ponad 809 000 mkw. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

W styczniu 2020 r. Atrium ogłosiło nową strategię dywersyfikacji swojego portfela poprzez inwestowanie i zarządzanie mieszkaniami na wynajem, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:plac zabawzabawa