Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Zabawy na śniegu

Fort Borek, ul. Forteczna 146 mapa

niedziela 22.01.2023

10

Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Zabawy na śniegu

Bajkowe Poranki to pokazy edukacyjnych filmów animowanych, skierowane do rodzin z dziećmi. Organizowane są w ramach projektu #bajkizpolski, których dystrybutorem jest MOMAKIN. Obejmują wartościowe polskie seriale i filmy stanowiące formę wsparcia rodziców, poszukujących atrakcyjnej, a zarazem wysokojakościowej oferty kulturalnej dla swoich dzieci.

22 stycznia 2023 r. w Forcie Borek prezentowany będzie zestaw „Zabawy na śniegu” pokazujący najmłodszym, że zima to czas dobrej zabawy na śniegu w gronie najbliższych przyjaciół.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wybrane odcinki dobrze znanych i uwielbianych przez najmłodszą widownię seriali „Żubr Pompik”, „Przytul mnie”, „Mami Fatale”, „HipHip Hurra” czy „Przedszkolaki”.

W trosce o komfort młodego Widza sala będzie częściowo oświetlona, a dźwięki nie będą emitowane zbyt głośno. Bajkowe Poranki to idealny wybór na pierwsze spotkanie młodych Widzów z dużym ekranem w kameralnym gronie.

Bajkowe Poranki skierowane są do rodzin z dziećmi w wieku 4-7 lat.

Bilety w cenie 15 zł/10 zł**dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze do kupienia w biurze Fortu Borek oraz on-line KUP BILET

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fort Borek

Fort Borek

Fort Borek to nowa filia Centrum Kultury Podgórza, która zastąpiła dotychczas funkcjonujący na tym terenie Klub Kliny. Siedziba filii zlokalizowana została na terenie dawnego fortu głównego artyleryjskiego 52 „Borek" (ul. Władysława Krygowskiego 296). Otoczona rozległym …

Więcej

Adres:

ul. Forteczna 146
30-437 Kraków


Kontakt:

530 510 168, 12 202 07 42
borek@ckpodgorza.pl
http://borek.ckpodgorza.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:bajkafilm