Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Zabawa

Fort Borek, ul. Forteczna 146 mapa

sobota 11.03.2023

10

Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Zabawa

Zapraszamy na cykl spotkań w Forcie Borek. Bajkowe Poranki to pokazy edukacyjnych filmów animowanych, skierowane do rodzin z dziećmi. Organizowane są w ramach projektu #bajkizpolski, których dystrybutorem jest MOMAKIN. Obejmują wartościowe polskie seriale i filmy stanowiące formę wsparcia rodziców, poszukujących atrakcyjnej, a zarazem wysokojakościowej oferty kulturalnej dla swoich dzieci.

11 marca 2023 r. o godz. 11.00 w Forcie Borek prezentowany będzie zestaw „Zabawa”, który skupia się na kwestii budowania relacji podczas wspólnego spędzania czasu.

To opowieści o współdziałaniu, pokazujące, że choćby i najbrzydsza pogoda nie przeszkodzi wyobraźni i dobrej zabawie. Podczas pokazów zaprezentowane zostaną wybrane odcinki seriali „Agatka”, „Pamiętnik Florki”, „Mami Fatale”, „Opowiadania z piaskownicy”, „Przytul mnie”, „Żubr Pompik”, „Przedszkolaki”.

Bajkowe Poranki to idealny wybór na pierwsze spotkanie młodych Widzów z dużym ekranem w kameralnym gronie.

Pokazy skierowane są do rodzin z dziećmi w wieku 4-7 lat

Bilety w cenie 15 zł/10 zł*
*dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fort Borek

Fort Borek

Fort Borek to nowa filia Centrum Kultury Podgórza, która zastąpiła dotychczas funkcjonujący na tym terenie Klub Kliny. Siedziba filii zlokalizowana została na terenie dawnego fortu głównego artyleryjskiego 52 „Borek" (ul. Władysława Krygowskiego 296). Otoczona rozległym …

Więcej

Adres:

ul. Forteczna 146
30-437 Kraków


Kontakt:

530 510 168, 12 202 07 42
borek@ckpodgorza.pl
http://borek.ckpodgorza.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:film