Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Wizyta w mieście

Fort Borek, ul. Forteczna 146 mapa

niedziela 11.06.2023

10

Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Wizyta w mieście

Bajkowe Poranki to pokazy edukacyjnych filmów animowanych skierowane do rodzin z dziećmi. Organizowane są w ramach projektu #bajkizpolski, których dystrybutorem jest MOMAKIN. Obejmują wartościowe polskie seriale i filmy stanowiące formę wsparcia rodziców, poszukujących atrakcyjnej, a zarazem wysokojakościowej oferty kulturalnej dla swoich dzieci.

11 czerwca 2023 r. o godzinie 11:00 w Forcie Borek prezentowany będzie zestaw „Wizyta w mieście”.

Zestaw pokazuje najmłodszym, co skrywają wielkie budynki i jakie atrakcje tam czekają. Przybliżą czym jest teatr, kino, opera, ale i centrum handlowe! To opowieści o przeżywaniu przygód z bliskimi i byciu otwartym na poznawanie nowych miejsc. Podczas pokazów zaprezentowane zostaną wybrane odcinki seriali „Agatka”, „Pamiętnik Florki”, „HipHip Hurra”, „Opowiadania z piaskownicy”, „Przedszkolaki”. Bajkowe Poranki to idealny wybór na pierwsze spotkanie młodych Widzów z dużym ekranem w kameralnym gronie.Pokazy skierowane są do rodzin z dziećmi w wieku 4-7 lat.

 

Bilety w cenie: 15 zł/10 zł (dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze).

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fort Borek

Fort Borek

Fort Borek to nowa filia Centrum Kultury Podgórza, która zastąpiła dotychczas funkcjonujący na tym terenie Klub Kliny. Siedziba filii zlokalizowana została na terenie dawnego fortu głównego artyleryjskiego 52 „Borek" (ul. Władysława Krygowskiego 296). Otoczona rozległym …

Więcej

Adres:

ul. Forteczna 146
30-437 Kraków


Kontakt:

530 510 168, 12 202 07 42
borek@ckpodgorza.pl
http://borek.ckpodgorza.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:film