Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Sen

Fort Borek, ul. Forteczna 146 mapa

niedziela 26.02.2023

10

Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Sen

Bajkowe Poranki to pokazy edukacyjnych filmów animowanych skierowane do rodzin z dziećmi. Organizowane są w ramach projektu #bajkizpolski, których dystrybutorem jest MOMAKIN. Obejmują wartościowe polskie seriale i filmy stanowiące formę wsparcia rodziców, poszukujących atrakcyjnej, a zarazem wysokojakościowej oferty kulturalnej dla swoich dzieci.

26 lutego 2023 r. w Forcie Borek prezentowany będzie zestaw „Sen”, który łączy w sobie historie, skupionych wokół zagadnienia snu. Czasami jest on ich głównym tematem, czasami pretekstem do pokazania najmłodszym jak ważna jest wyobraźnia. Pokazane zostaną odcinki seriali „Hip Hip Hurra”, „Żubr Pompik”, „Pamiętnik Florki”, „Mami Fatale” i „Przytul mnie”.

W trosce o komfort młodego Widza sala będzie częściowo oświetlona, a dźwięki nie będą emitowane zbyt głośno. Bajkowe Poranki to idealny wybór na pierwsze spotkanie młodych Widzów z dużym ekranem w kameralnym gronie.

Bajkowe Poranki skierowane są do rodzin z dziećmi w wieku 4-7 lat.

Bilety w cenie 15 zł/10 zł*

*dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze

KUP BILET on-line lub w biurze Fortu Borek.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fort Borek

Fort Borek

Fort Borek to nowa filia Centrum Kultury Podgórza, która zastąpiła dotychczas funkcjonujący na tym terenie Klub Kliny. Siedziba filii zlokalizowana została na terenie dawnego fortu głównego artyleryjskiego 52 „Borek" (ul. Władysława Krygowskiego 296). Otoczona rozległym …

Więcej

Adres:

ul. Forteczna 146
30-437 Kraków


Kontakt:

530 510 168, 12 202 07 42
borek@ckpodgorza.pl
http://borek.ckpodgorza.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:film