UD

Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Razem

Fort Borek, ul. Forteczna 146
🗺
📅 niedziela 23.04.2023
🎫 10zł
Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Razem
Fort Borek zaprasza na Bajkowe Poranki, czyli pokazy edukacyjnych filmów animowanych, skierowane do rodzin z dziećmi.

Spotkania organizowane są w ramach projektu #bajkizpolski, których dystrybutorem jest MOMAKIN. Obejmują wartościowe polskie seriale i filmy stanowiące formę wsparcia rodziców, poszukujących atrakcyjnej, a zarazem wysokojakościowej oferty kulturalnej dla swoich dzieci.

23 kwietnia 2023 r. w Forcie Borek prezentowany będzie zestaw „Razem”, czyli o tym jak dobrze spędza się czas z drugim człowiekiem (albo misiem).

Zestaw skupia się na kwestii tworzenia relacji, współdziałania, współpracy, bliskości. Pokazuje jak wiele rzeczy można osiągnąć, kiedy działa się razem, ale także ile może przynieść to radości i zadowolenia. Bohaterowie uczą się odpowiedzialności, otwartości, cierpliwości, pokonywania nieśmiałości i strachu związanego z kontaktem z rówieśnikami. Podczas pokazów zaprezentowane zostaną wybrane odcinki seriali „Agatka”, „Pamiętnik Florki”, „Opowiadania z piaskownicy”, „Przytul mnie”, „Żubr Pompik”, „Przedszkolaki”. Bajkowe Poranki to idealny wybór na pierwsze spotkanie młodych Widzów z dużym ekranem w kameralnym gronie.

 

Pokazy skierowane są do rodzin z dziećmi w wieku 4-7 lat.

Bilety w cenie 15 zł/10 zł*
*dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze

430 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent