Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Razem

Fort Borek, ul. Forteczna 146

niedziela 23.04.2023

10

Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Razem

Fort Borek zaprasza na Bajkowe Poranki, czyli pokazy edukacyjnych filmów animowanych, skierowane do rodzin z dziećmi.

Spotkania organizowane są w ramach projektu #bajkizpolski, których dystrybutorem jest MOMAKIN. Obejmują wartościowe polskie seriale i filmy stanowiące formę wsparcia rodziców, poszukujących atrakcyjnej, a zarazem wysokojakościowej oferty kulturalnej dla swoich dzieci.

23 kwietnia 2023 r. w Forcie Borek prezentowany będzie zestaw „Razem”, czyli o tym jak dobrze spędza się czas z drugim człowiekiem (albo misiem).

Zestaw skupia się na kwestii tworzenia relacji, współdziałania, współpracy, bliskości. Pokazuje jak wiele rzeczy można osiągnąć, kiedy działa się razem, ale także ile może przynieść to radości i zadowolenia. Bohaterowie uczą się odpowiedzialności, otwartości, cierpliwości, pokonywania nieśmiałości i strachu związanego z kontaktem z rówieśnikami. Podczas pokazów zaprezentowane zostaną wybrane odcinki seriali „Agatka”, „Pamiętnik Florki”, „Opowiadania z piaskownicy”, „Przytul mnie”, „Żubr Pompik”, „Przedszkolaki”. Bajkowe Poranki to idealny wybór na pierwsze spotkanie młodych Widzów z dużym ekranem w kameralnym gronie.

 

Pokazy skierowane są do rodzin z dziećmi w wieku 4-7 lat.

Bilety w cenie 15 zł/10 zł*
*dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fort Borek

Fort Borek

Fort Borek to nowa filia Centrum Kultury Podgórza, która zastąpiła dotychczas funkcjonujący na tym terenie Klub Kliny. Siedziba filii zlokalizowana została na terenie dawnego fortu głównego artyleryjskiego 52 „Borek" (ul. Władysława Krygowskiego 296). Otoczona rozległym …

Więcej

Adres:

ul. Forteczna 146
30-437 Kraków


Kontakt:

530 510 168, 12 202 07 42
borek@ckpodgorza.pl
http://borek.ckpodgorza.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:bajkafilm