Trzecia edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuka

Bajkowe Poranki: Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

Fort Borek, ul. Forteczna 146
🗺 mapa
📅 sobota 13.04.2024
🎫 10zł
Bajkowe Poranki: Przytul mnie. Poszukiwacze miodu
Bajkowe Poranki powracają do Fortu Borek w nieco odmienionej, nowej formule! W tej edycji prezentowane będą pełnometrażowe filmy animowane dla najmłodszych. W sobotę 13.04.2024 o godzinie 11.00 zapraszamy na seans pt. „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”.

W trosce o komfort młodego Widza sala będzie częściowo oświetlona, a dźwięki nie będą emitowane zbyt głośno. Bajkowe Poranki to idealny wybór na pierwsze spotkanie młodych Widzów z dużym ekranem w kameralnym gronie.

 

Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda! Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki pysznego miodku. Nic nie uchowało się także w pszczelich kryjówkach. Mały Miś pragnie wyruszyć do Złotej Krainy w poszukiwaniu niezastąpionego składnika urodzinowego tortu. Niezawodnym kompanem wycieczki okaże się Tata Miś, który początkowo niechętnie zgadza się na wspólną wyprawę przez las. Czy podczas niezwykłej przygody Mały Miś zdoła wykazać się odwagą i samodzielnością? Podróż w nieznane to przecież wielka frajda! Wszystko, żeby uratować urodzinowy tort. „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to pierwsza od lat polska animacja dla całej rodziny. Film oparty na bestsellerowej książce Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak to kontynuacja hitowego serialu dla najmłodszych. [opis dystrybutora]

 

Czas trwania: 70 min, film familijny, 4+

Bilety w cenie 15 zł (normalne) i 10 zł (ulgowe dla posiadaczy Podgórze w Kulturze) do kupienia w biurze Fortu Borek oraz on-line.

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent