Bajkowe Mikołajki w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka, Pacanów mapa

niedziela 04.12.2016

plakat_ksiazka_od_mikolaja

Już 4 grudnia 2016 w godz. 13.00 – 17.00 Święty Mikołaj w Pacanowie!

Jak co roku, z początkiem grudnia, wszystkie dzieci zapraszamy do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie na spotkanie ze św. Mikołajem, Śnieżynkami, dobrymi książkami, a także na warsztaty i do kina. Otwórzmy wspólnie wielką księgę przedświątecznych atrakcji!

Już od 13.00 zapraszamy Was na warsztaty. W Pracowni Słodkości wyczarujemy wspólnie z Wami piernikowe smakołyki na choinkę. W Pracowni Robótkowego Szaleństwa w Waszych dłoniach powstaną piękne ozdoby świąteczne z kolorowego papieru, a w  Pracowni Kreatywnej zrobicie kartki świąteczne z filcu.

O godzinie 14.00 spotkacie się z naszym gościem honorowym Panem Jakubem Poradą: dziennikarzem telewizyjnym i radiowym, autorem książek dla dzieci i młodzieży, który napisał m.in.: „Porada na Europę. Tanie podróżowanie”, „Niezły numer czyli dziewczyny w białych tenisówkach”, „Chłopaki w sofixach”, „Polska da radę. Przewodnik osobisty”. Jak zawsze, w naszej księgarni, będą dostępne książki z autografem.

Potem zapraszamy na „Zimowe show” z fundacją Teatr Kubika i na film. Jaki? To jeszcze na razie tajemnica!

A teraz dwa słowa dla rodziców: Chcecie sprawić radość dziecku i sobie? Przynieście do Centrum Bajki paczkę dla Pociechy, a Mikołaj wręczy ją podczas imprezy „Bajkowe Mikołajki”. Nie macie jeszcze pomysłu na prezent? W Centrum Bajki znajdziecie inspirację i kupicie odpowiedni upominek.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie jest instytucją kultury, której wszystkie działania skierowane są do dzieci, rodziców i osób pracujących z dziećmi. Wizyta w Europejskim Centrum Bajki to prawdziwa podróż w krainę marzeń i …

Więcej

Adres:

ul. Kornela Makuszyńskiego 1
28-133 Pacanów


Kontakt:

41 376 50 88
ecb@pacanow.eu
http://www.centrumbajki.pl
facebook