Dzień Dziecka w Teatrze Capitol!

Teatr Capitol, Marszałkowska, Warszawa,
📅 niedziela 28.05.2017
wanna archimedesa Dzień DZiecka W Teatrze Capitol
Tutaj Dzień Dziecka trwa całą wiosnę! Bajki Teatru Capitol pobudzają dziecięcą wyobraźnię!

DR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA” to fascynująca opowieść muzyczna o prawdziwej przyjaźni oraz wielkiej miłości do zwierząt. Profesjonalne aktorstwo, dowcipne dialogi, a także niebanalna scenografia, przenoszą widza w zaczarowany świat, w którym może zrozumieć mowę zwierząt. Adaptacja powieści Hugh Loftinga to jedna z najbardziej obleganych dziecięcych pozycji w repertuarze Teatru Capitol. Spektakl dla dzieci od lat czterech. Tej wiosny można się na niego wybrać 28, 30 i 31 maja.

Sceniczna wersja pięknej baśni „JAŚ I MAŁGOSIA”, na której wychowały się całe pokolenia, to wspaniała musicalowa zabawa w teatr, który powstaje na scenie na oczach publiczności. Bądźcie spokojni, niebezpieczne przygody Jasia i Małgosi dobrze się kończą. Inscenizacja została tak złagodzona, aby nie wystraszyć najmłodszych widzów. Przygody Jasia i Małgosi można zobaczyć 1, 2 i 3 czerwca. Spektakl dla dzieci od lat trzech.

WANNA ARCHIMEDESA” to przygoda o jakiej nie śniło się filozofom. Bajka, która wprowadza w fantastyczny świat odkryć i wynalazków, pochłania bez reszty każdego, kto zasiądzie na widowni. Zarówno dorosłego jak i tego najmłodszego. W roli Profesora Rozumnego, którego mnóstwo widzów zdążyły już pokochać, rewelacyjny Krzysztof Tyniec. Na „Wannę Archimedesa“ zapraszamy dzieci od lat sześciu, 29 maja oraz 4 i 5 czerwca.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Teatr Capitol przenosi w bajkowy świat każdego, kto przekroczy jego próg!