Bajkowa sobota w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice mapa

sobota 03.09.2016

Wstęp bezpłatny

Kino Malucha

Bajkowy seans i warsztaty teatralne to propozycja Galerii Bronowice dla najmłodszych na najbliższą sobotę. Dzieci obejrzą w ramach cyklu Kino Malucha ponadczasowe przygody rezolutnego psa Reksia. Ponadto podczas zajęć prowadzonych przez aktorów Teatru Groteska będą miały okazję odkryć możliwości swojego ciała i wyobraźni. Nie zabraknie improwizacji i zabaw teatralnych z lalkami.   

Kolejne spotkanie z cyklu Kino Malucha będzie okazją do obejrzenia kultowej bajki, której tytułowym bohaterem jest piesek Reksio. Zabawne perypetie tego przemiłego kundelka od lat bawią i śmieszą najmłodszych. Dzieci obejrzą w sobotę w Galerii Bronowice następujące odcinki: „Reksio i drozd”, Reksio i gołąb”, Reksio i papuga”, „Reksio i kawki”, a także „Reksio i kruk”.

Bajki emitowane będą trzykrotnie w sobotę 3 września w godzinach 10.00-10.50, 11.00-11.50 oraz 12.00-12.50 w Kinie Mikro – na 1 piętrze Galerii. Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 634 28 97.

To nie koniec sobotnich atrakcji dla najmłodszych!

W samo południe Galeria Bronowice zaprasza wszystkie dzieci do wzięcia udziału w warsztatach teatralnych pt. „Teatralny Zwierzyniec”. Dokąd pędzi konik?, Po co osa lata koło nosa?, Gdyby kózka nie skakała, czy by tańczyć z nitką chciała? – na te i inne pytania najmłodsi uzyskają odpowiedź podczas zajęć prowadzonych przez aktorów Teatru Groteska. Poprzez improwizacje i zabawy teatralne z lalkami, uczestnicy odkryją możliwości swojego ciała i wyobraźni. – Zamieniamy ręce w skrzydła, stopy w łapy dinozaura i ruszamy! – zapowiadają organizatorzy.

Zajęcia prowadzone przez aktorów Teatru Groteska przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Warsztaty odbędą się w lokalu Teatru Groteska na 1. piętrze Galerii w godz. 12.00 – 14.00.

Wszystkie atrakcje w Galerii Bronowice są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmteatrwarsztaty

Zobacz także