Bajkowa Niedziela w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice mapa

niedziela 31.07.2016

Wstęp bezpłatny

Bajkowe niedziele w GB

Twister, puzzle, tarcza do rzutek, piłkarzyki, a także gry planszowe – wszystkie te atrakcje czekać będą na najmłodszych w najbliższą niedzielę, 31 lipca, w Galerii Bronowice. Animacje uzupełni przedstawienie teatralne pt. „Bal u Królowej Kwiatów”.

Niedzielne popołudnie rozpocznie teatrzyk pt. „Bal u Królowej Kwiatów”. Aktorzy wcielający się w wielobarwne postaci, m.in.: Konika Polnego, Królowej Biedronki, Lisa, Żaby, Kurki Wodnej, Zajączka czy Krasnoludka, zaproszą najmłodszych na wyjątkowy bal do Królowej Kwiatów. Nie zabraknie dobrej zabawy i tańców. Teatrzyk aktywnie włącza dzieci w zabawę teatralną.

Przedstawienie odbędzie się w niedzielę, 31 lipca, dwukrotnie – o godz. 14.00 oraz 18.00 w strefie relaksu na parterze Galerii. Potrwa około 60 min.

Pomiędzy spektaklami na najmłodszych czekać będzie Kraina Giga Gier. W programie m.in.: twister, układanie puzzli, rzuty do tarczy, a także gry planszowe. Podczas zabawy dzieciom towarzyszyć będzie żywa maskotka – rozbrykany Tygrysek. Nad całością czuwać będą doświadczone animatorki.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media Public Relations

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:wakacjewarsztaty