Bajki Pod Globusem – Złota klatka i rozmowy o marzeniach

ul. Długa 1, Kraków
📅 sobota 14.01.2017
Bajki Pod Globusem Złota klatka
Walentyna jest córką cesarza. Zawsze dostaje wszystko, czego zażąda. Ma 390 par butów, 812 kapeluszy i 50 pasków z wężowych ogonów. Ma także 101 klatek i 100 najpiękniejszych, najbardziej niezwykłych ptaków na świecie – ptaka ze szklanymi skrzydłami, ptaka z koralowym dziobem, ptaka tryskającego wodą. Ostatnia, złota klatka jest pusta. Czeka na ptaka, który umie mówić…

„Złota klatka” wydana przez wydawnictwo Dwie Siostry to pięknie ilustrowana przez Carlla Cneuta historia o tym, że nie warto chcieć wszystkiego.

Wspólnie przeczytamy książkę a później każde dziecko, korzystając z różnych materiałów, stworzy swojego wymarzonego ptaka i opowie o nim, o jego wyjątkowości. Porozmawiamy również o marzeniach. Marzenia są piękne i warto je mieć, ale trzeba też pamiętać, by dla ich spełnienia nie krzywdzić innych.

Warsztaty poprowadzi Dorota Per – animator zabaw dziecięcych z centrum animacji „Ta Dorotka”

Bajki Pod Globusem
Czytamy książkę  „Złota klatka czyli prawdziwa historia księżniczki czystej krwi”
i rozmawiamy o marzeniach

Sobota,  14 stycznia 2017 r. godz. 12.00

Księgarnia Pod Globusem, ul. Długa 1

Kontynuujemy zabawę dla najwytrwalszych małych moli książkowych, w której nagrodą są książki. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma formularz z miejscem na 6 pieczątek – jedna pieczątka za udział w jednych Bajkach – Pod Globusem lub Pod Szesnastką, a 6 pieczątek to książka – prezent od naszych księgarń. Zapraszamy na Bajki i  do wspólnej zabawy!

Koszt – 15 pln/dziecka.

Czy i jak motywować dzieci

Uwaga! Obowiązują zapisy pod adresem mailowym pr@liberglob.pl.

Ilość miejsc ograniczona!

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 1 zaproszenie na warsztaty!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie:  Bajki Pod Globusem) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, imieniem i wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do 12 stycznia. Napiszcie też, jaka jest ulubiona książka Waszego dziecka.

Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygrane