Bajki Pod Globusem – Warsztaty dla małego aktora z aktorami teatralnymi

ul. Długa 1, Kraków mapa

sobota 19.11.2016

15 zł

Warsztaty dla małego aktora z aktorami teatralnymi

Zapraszamy młodych miłośników teatru i dzieci, które marzą, by zostać aktorami a lubią recytować wiersze na szkolnych akademiach – albo zupełnie odwrotnie: nie lubią a chciałyby się tego nauczyć! – na warsztaty dla małego aktora. Podczas drugich już warsztatów czytamy, słuchamy i uczymy się interpretować opowiadania dla dzieci Ewy Szelburg Zarembiny.

Warsztaty poprowadzą:

Anna Kończal – absolwentka wydziału aktorskiego PWST we Wrocławiu. Aktualnie związana z Teatrem Współczesnym w Krakowie. Wcześniej aktorka teatru muzycznego we Wrocławiu.

Filip Bochenek – absolwent wydziału aktorskiego PWST we Wrocławiu. Aktor Teatru Lalek Rabcio w Rabce Zdrój oraz Teatru Cracovia w Krakowie.

Zapraszamy serdecznie!

Bajki Pod Globusem
Warsztaty dla małego aktora z aktorami teatralnymi

Sobota,  19 listopada 2016r. godz. 12.00

Księgarnia Pod Globusem, ul. Długa 1

Kontynuujemy zabawę dla najwytrwalszych małych moli książkowych, w której nagrodą są książki. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma formularz z miejscem na 6 pieczątek – jedna pieczątka za udział w jednych Bajkach – Pod Globusem lub Pod Szesnastką, a 6 pieczątek to książka – prezent od naszych księgarń. Zapraszamy na Bajki i  do wspólnej zabawy!

Koszt – 15 pln/dziecka.

Uwaga! Obowiązują zapisy pod adresem mailowym pr@liberglob.pl.

Ilość miejsc ograniczona!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie