Bajki Pod Globusem  – Tutlandia

📅 sobota 23.04.2016
Bajki Pod Globusem  – Tutlandia
Tutlandia, autor: Agnieszka Ginko-Humphries. Ilustracje: Ewa Poklewska-Koziełlo

Tutka jest mała, Tutek trochę większy. Mają jeszcze mamę i tatę. Cała czwórka to Tutlandia w komplecie. Ich życie jest normalne: trochę wesołe, trochę smutne, a czasem kolorowe. Kiedy tatuś musi wyjechać, żeby zarobić pieniążki, mamusia dzielnie sobie radzi. Kiedy wraca, rodzina znowu jest w komplecie, a dla Tutka i Tutki właśnie to jest największym szczęściem.

Pogodna, zabawna książka, która spodoba się dzieciom, bo ich sposób patrzenia na świat autorka rozumie doskonale. Powinna się też spodobać rodzicom, którzy w książce odnajdą własne przemyślenia.

Tutlandia jest książeczką zabawną, wzruszającą i pełną językowego wigoru.
Juliusz Kurkiewicz, „Gazeta Wyborcza”

Książka nominowana do nagrody Najlepsza książka dla dzieci 2013.

Bajki Pod Globusem
Czytamy „Tutlandię” Agnieszki Ginko
robimy komiksy, rozwiązujemy komiksy i krzyżówki

Sobota,  Światowy Dzień Książki, 23 kwietnia 2016 r. godz. 12.00

Z okazji Światowego Dnia Książki dla każdego z uczestników będą wyjątkowe prezenty!

Warsztaty poprowadzą księgarze Księgarni Pod Globusem.

Koszt – 15 pln od dziecka.

Uwaga! Obowiązują zapisy pod adresem mailowym pr@liberglob.pl.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy!

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 1 zaproszenie na warsztaty na najbliższy weekend!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Tutlandia) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl w dniu 21 kwietnia do godz. 20.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.