Bajki Pod Globusem. Jak pies z owieczką – warsztaty z Dorotą Per

Miejsce wydarzenia: ul. Długa 1, Kraków

Data wydarzenia: sobota 22.04.2017

Wstęp: 15 zł

„Jak pies z owieczką” to książka dla najmłodszych. Zawarte są w niej krótkie, proste opowiadania, które dzięki dołączonym kukiełkom można przedstawić własnymi słowami także w formie teatrzyku.

Warsztaty poprowadzi Dorota Per – Ta Dorotka Animacja Zabaw Dziecięcych

***

Jak pies z owieczką
Autor: Hanna Łącka
Ilustrator: Alicja Karczmarska-Strzebońska
Kategoria wiekowa: 3 – 6

Owieczka Hala mieszka na farmie razem ze swoją mamą i innymi zwierzętami. Niewiele jeszcze wie o świecie, ale, podobnie jak każde dziecko, jest ciekawska i dociekliwa. Próbuje znaleźć odpowiedzi na ważne pytania: Czy za ogrodzeniem pastwiska znajduje się coś interesującego? Dlaczego owady są pożyteczne? W jakim celu gospodarz strzyże owce? Czy można dosięgnąć słońca, wchodząc na drabinę? Bywa, że odkrycie prawdy nie jest ani proste, ani bezpieczne. Ale od czego są przyjaciele? Piesek Farmek zawsze zjawia się w odpowiednim momencie. Pomaga małej Hali i cierpliwie odpowiada na jej pytania.

Bajki Pod Globusem. Kwiecień ze Skrzatem
Jak pies z owieczką – warsztaty z Dorotą Per
Sobota,  22 kwietnia 2017r. godz. 12.00
Księgarnia Pod Globusem, ul. Długa 1

Kontynuujemy zabawę dla najwytrwalszych małych moli książkowych, w której nagrodą są książki. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma formularz z miejscem na 6 pieczątek – jedna pieczątka za udział w jednych Bajkach – Pod Globusem lub Pod Szesnastką, a 6 pieczątek to książka – prezent od naszych księgarń. Zapraszamy na Bajki i  do wspólnej zabawy!

Koszt – 15 pln/dziecka.

Uwaga! Obowiązują zapisy pod adresem mailowym pr@liberglob.pl.

Ilość miejsc ograniczona!

 

Zobacz miejsce wydarzenia