Bajki Pod Globusem – Czytamy książkę I co teraz i rozmawiamy o inności

ul. Długa 1, Kraków
📅 sobota 26.11.2016
I co teraz
Pewnego ranka mały chłopiec obudził się i zobaczył, że ma na głowie rogi. Najprawdziwsze jelenie rogi! I co teraz? Ukryć? Odpiłować? Wykorzystać jako wieszak albo antenę? A może rogi to nic takiego i da się z nimi żyć?

Książka pt. „I co teraz” autorstwa Guido van Genechtena wydana przez wydawnictwo Adamada to niezwykła historia o drodze do zaakceptowania swej odmienności. Podczas rozmowy po przeczytaniu książki poruszymy temat odmienności i tego co nas łączy, a co różni i powiemy o tym, że każda cecha jest wyjątkowa i bardzo potrzebna.

Na koniec wykonamy opaski na z uszkami różnych zwierząt i porozmawiamy o tym do czego służą w naturze i jak moglibyśmy je wykorzystać, gdybyśmy takie mieli na zawsze.

Warsztaty poprowadzi Dorota Per – animator zabaw dziecięcych z centrum animacji „Ta Dorotka”

Bajki Pod Globusem
Czytamy książkę  „I co teraz” i rozmawiamy o inności

Sobota,  26 listopada 2016r. godz. 12.00
Księgarnia Pod Globusem, ul. Długa 1

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Krakowskie księgarnie na medal” realizowanego przez Fundację Miasto Literatury . Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Kontynuujemy zabawę dla najwytrwalszych małych moli książkowych, w której nagrodą są książki. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma formularz z miejscem na 6 pieczątek – jedna pieczątka za udział w jednych Bajkach – Pod Globusem lub Pod Szesnastką, a 6 pieczątek to książka – prezent od naszych księgarń. Zapraszamy na Bajki i  do wspólnej zabawy!

Koszt – 15 pln/dziecka.

Uwaga! Obowiązują zapisy pod adresem mailowym pr@liberglob.pl.

Ilość miejsc ograniczona!