Bajki Pod Globusem – czytamy fragmenty Muminków

ul. Długa 1, Kraków oraz online
📅 sobota 03.12.2022
Bajki Pod Globusem - warsztaty włóczkowo-literacko-plastyczne wokół Literkowej książki

Zapraszamy na Bajki Pod Globusem – warsztaty włóczkowo-literacko-plastyczne wokół „Literkowej książki” (wyd. Nasza Księgarnia).

Podczas warsztatów powstaną ozdoby choinkowe!

sobota, 3 grudnia o godz. 12.00

Wstęp wolny!

Rezerwacja: podglobusem@liberglob.pl

Alicja Krzanik szczęśliwa mama dwójki dzieci. Autorka wierszy dla dzieci. Współpracuje m.in. ze Świerszczykiem oraz magazynem Dzieci. Kiedy akurat nie rymuje, wspina się po górach, czyta, maluje, gra na flecie poprzecznym lub tworzy biżuterię. Podczas pisania towarzyszą jej dwie rozmruczane kotki poezja w najczystszej formie.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Fundacji Miasto Literatury pt. „Krakowskie Księgarnie na Medal” współfinansowanego ze środków Miasta Krakowa.