Bajki na Święta – ubieramy choinkę, a książkę dla dzieci czyta Zośka Papużanka!

ul. Długa 1, Kraków mapa

sobota 17.12.2016

Wstęp wolny

17 grudnia, godz. 12.00 w Księgarni Pod Globusem (ul. Długa 1)  czytamy fragmenty książki „Wierzcie w Mikołaja!”, uczymy się robić ozdoby choinkowe  z papieru i ubieramy choinkę.

Fragmenty książki przeczyta Zośka Papużanka –  gość specjalny, który odwiedzi księgarnię w ramach akcji Fundacji Miasto Literatury „Znani za ladą”.

Wierzcie w Mikołaja! tekst: Lotta Olsson, ilustracje: Benjamin Chaud

Bożonarodzeniowa opowieść z dreszczykiem w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii! W tym roku przygotowania do świąt Bożego Narodzenia od samego początku nie przebiegają tak jak zawsze. Gwiazdy betlejemskie w oknach gasną i nie pomaga wymiana kolejnych żarówek, choinki gubią igły, zanim zdąży się je donieść do domu, adwentowe wypieki nie wychodzą najbardziej wprawnym gospodyniom, a z okien wystawowych znikają świąteczne dekoracje. Coś jest nie tak, choć ludzie chcą wierzyć, że wszystkie te zdarzenia to zwykły zbieg okoliczności. A może ktoś z premedytacją stara się, by w tym roku nie było świąt? Tylko kto to może być i dlaczego tak mu na tym zależy? I najważniejsze: czy uda się go powstrzymać?!

Warsztaty prowadzą księgarze.

Rezerwacja: pr@liberglob.pl.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie