Bajkady Wrocławskie, czyli wirtualne spotkania z bajarzem

Fanpage Arkad Wrocławskich mapa

czwartek 09.04.2020

Bajkady Wrocławskie, czyli wirtualne spotkania z bajarzem

Arkady Wrocławskie nie zapomniały o swoich klientach. Wciąż są „otwarte na rodziny”, udostępniając w sieci materiały edukacyjne i rozrywkowe, które mają uatrakcyjnić dzieciom czas spędzony w domach. Już w najbliższy czwartek, 9 kwietnia, na fanpage’u centrum handlowego odbędzie się spotkanie z bajarzem, który zabierze maluchy w podróż do magicznego świata baśni.

W czwartki na Facebooku Arkad Wrocławskich dzieci mogą zobaczyć i posłuchać  (bez wychodzenia z domu!) aktora Teatru Familijnego Tandem. Wciela się on w rolę bajarza –  czyta znane baśnie, prowadzi krótkie animacje oraz zaprasza dzieci do wspólnego tańca.

Bajkady Wrocławskie to zarówno świetna rozrywka, jak i doskonała lekcja literatury. Podczas pierwszej edycji Bajkad, dzieci miały okazję posłuchać baśni „Nowe szaty cesarza” w bardzo żywiołowej interpretacji. 9 kwietnia, o godz. 11:00, aktor weźmie na warsztat inną baśń Hansa Christiana Andersena – „Brzydkie Kaczątko”.

Arkady Wrocławskie zachęcają do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie będą publikować aktualne informacje dotyczące Bajkad Wrocławskich.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:bajkaczytanieteatr