Bajka na niepogodę w Woli – spektakl charytatywny

📅 niedziela 24.11.2019
🎫 10zł
Bajka na niepogodę w Woli - spektakl charytatywny
„Bajka na niepogodę” to spektakl dla dzieci przygotowany z inicjatywy i z udziałem samorządowców związanych z powiatem pszczyńskim. Wszystko po to, by zebrać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla Szpitala Powiatowego w Pszczynie – głowicy do ultrasonografu wykorzystywanego na oddziale neonatologicznym.

Spektakl to urocza w swej prostocie i obrazie historia z morałem o zaskakującej przyjaźni i życzliwości. To wspaniała okazja do spędzenia miłego popołudnia z rodziną w teatrze. W bajce wystąpi kilkunastu samorządowców z powiatu pszczyńskiego, m.in. włodarze powiatu, radni miejscy i powiatowi oraz dyrektorzy i kierownicy pszczyńskich jednostek samorządowych.

Przedstawienie odbędzie się 24 listopada (niedziela) – godz. 17.00, w w Domu Kultury w Woli.

Bilety-cegiełki w cenie 10 zł można kupić w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury w Miedźnej z/s w Woli.. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup sprzętu do diagnostyki noworodków.