Bajeczne Wakacje w Pałacu Prymasowskim  czyli półkolonie 2012

Bajeczne Wakacje w Pałacu Prymasowskim czyli półkolonie 2012

📅 poniedziałek 02.07.2012 do piątek 31.08.2012
Bajeczne Wakacje w Pałacu Prymasowskim  czyli półkolonie 2012

Pałac Prymasowski wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców organizuje Bajeczne Wakacje czyli półkolonie dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Dogodna lokalizacja w samym Centrum Warszawy, tuż przy warszawskiej Starówce jest jednym z czynników, który wpływa na atrakcyjność oferty Pałacu Prymasowskiego.

Rodzice mogą przywieźć swoje pociechy o godzinie 8.00 i pozostawić je pod opieką wykwalifikowanych opiekunek do godziny 17.30. Dzieci na pewno nie będą się nudzić. Zajęcia będą prowadzone w tygodniowych blokach tematycznych. Każdego tygodnia mali uczestnicy półkolonii udadzą się w świat pełen fascynujących wrażeń. Czeka na nich wspaniała zabawa, spotkania z ciekawymi ludźmi i niezapomniane wycieczki. Dzieci będą nabierać sił dzięki smacznym posiłkom przygotowanym przez Pałacową kuchnię. Ważną informacja dla rodziców dzieci z alergiami jest fakt, że dla ich pociech mogą zostać przygotowane specjalne posiłki.

Ogromnym atutem Bajecznych Wakacji w Pałacu Prymasowskim jest ich cena. Koszt pięciodniowego turnusu wynosi 300 zł . W tej cenie mali uczestnicy półkolonii maja zagwarantowaną opiekę młodych, wykwalifikowanych opiekunek, pełne wyżywienie, zajęcia oraz wycieczki.
Bajeczne Wakacje w Pałacu Prymasowskim z pewnością spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania rodziców, a co ważniejsze także ich pociech.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.palacprymasowski.pl

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie