Baby Boom Bum – Bombon

Filharmonia Łódzka mapa

sobota 03.12.2016 do niedziela 04.12.2016

Baby Boom Bum – Bombon

Zajęcia umuzykalniające Baby Boom Bum dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat są przygotowywane w oparciu o nowatorską metodę amerykańskiego muzyka i badacza Edwina E. Gordona. W przyjaznej i kameralnej atmosferze, w obecności rodziców nawet najmłodsze dziecko poczuje się na tyle swobodnie, by wraz z prowadzącymi „popróbować się” dźwiękowo.

BABY BOOM BUM
„Bombon”

Warsztaty dla dzieci w wieku do 3 lat poprowadzą Małgorzata Kaczmarek, Dominika Jakubowska, Magdalena Reliszka

„Baby Boom Bum” to cykl zajęć umuzykalniających dla niemowląt i małych dzieci, prowadzonych metodą profesora Edwina Eliasa Gordona (University of South Carolina, stan Kolumbia) – muzyka jazzowego, pedagoga i psychologa muzyki.

Unikatowe warsztaty przeznaczone są dla trzech grup wiekowych: do 12 miesięcy, od roku do dwóch, od dwóch lat do trzech.

Półgodzinne zajęcia odbywają się w małych grupach. Maluchy biorą w nich udział wraz z opiekunami, którzy pod okiem instruktorek śpiewem i ruchem tworzą dla dzieci muzyczny plac zabaw. Na zajęciach często pojawiają się dźwiękowe przedmioty lub proste instrumenty, ale najważniejszy jest ruch i głos – naturalny i spontaniczny. W czasie „Baby Boom Bum” nie ma złej odpowiedzi, nie ma fałszywych tonów, oddajemy się niczym nie skrępowanej eksploracji świata dźwięków i ciszy, bawimy się rytmem i melodią, słowem i rymem.

GRUPY:

3 grudnia 2016
godz. 10:00 – grupa do 1 roku
godz. 11.00 – grupa 1-2 lata
godz. 12.00 – grupa 2-3 lata
godz. 16.00 – grupa 1-2 lata
godz. 17.00 – grupa 2-3 lata

4 grudnia 2016

godz. 10:00 – grupa do 1 roku
godz. 11.00 – grupa 1-2 lata
godz. 12.00 – grupa 2-3 lata

filharmonia łódzka logo