Baba  zawsze wiosenna czyli impreza z okazji Dnia Kobiet

Winda - Gdański Archipelag Kultury, Racławicka, Gdańsk, mapa

sobota 11.03.2017

dom wiosenny

Tym razem będzie o kobiecym życiu późniejszym. W ramach imprezy zapraszamy na 3 po trzy : spotkanie z twórczyniami (Anna Molga, Alicja Malinowska, Ewa Bator) alternatywnego przedsięwzięcia domatorskiego. Własnego, zaplanowanego, wyczekiwanego wspólnego domu późno-wiosennego.

11 marca o godz. 18:00

Jego konceptualne początki sięgają lat 90-tych XX wieku, realizacja rozpoczęła się w roku 2014,
a od roku trwa praktyczna weryfikacja projektu pod roboczymi nazwami: „Folguj szczątkom swej młodości”
(zapożyczenie od Piwnicy pod Baranami), „Ramolin” (z podpowiedzi Agnieszki Holland), „Makowisko na ściernisku” (pomysł własny).
Zobaczymy prace plastyczne Anny Molgi i Ewy Bator.
Posłuchamy Elwiry Tw ardowskiej byłej dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA
i kierownik klubu „Plama”, która opowie o swoich doświadczeniach pracy wieloletniego animatora kultury i nie tylko.
Na zakończenie odbędzie się koncert „Okruchy spojrzeń”.
Wysłuchamy utworów skomponowanych do wierszy wielokrotnie nagradzanej poetki Teresy Ferenc.

kobiety: wstęp wolny
mężczyźni: 20 zł

Baba  zawsze wiosenna czyli impreza z okazji Dnia Kobiet

Integracyjny Klub Artystyczny "Winda" Gdański Archipelag Kultury