Weleda
Weleda Baby

BA-BA-BA! BACH-Bartók-Bazylek! Koncert dla dzieci w wieku 3-8 lat

Sinfonia Varsovia, ul. Grochowska 272, Warszawa
🗺 mapa
📅 sobota 10.06.2023
🎫 100zł
BA-BA-BA! BACH-Bartók-Bazylek! Koncert dla dzieci w wieku 3-8 lat
Ba, Ba, Bazylek jestem to Bazylkowa piosenka, która pojawia się w pierwszym odcinku serii. Razem z ulubionym smokiem chętnie śpiewają ją dzieci i dorośli. W jej tekście Bazylek zaprasza nas „w głąb”, do swojego podziemnego mieszkania, byśmy mogli się z naszym smokiem bliżej zaznajomić.

Podobnie jest ze wszystkim, co nas otacza: żeby coś lub kogoś poznać dobrze, trzeba poświęcić mu więcej uwagi. Podczas koncertu Bazylek wejdzie też w głąb muzyki i odnajdzie kompozytorów na „Ba-”. Oczywiście „zaczyna od Bacha”, ale odkrywa też Bartóka, który zaczynał swoją muzyczną podróż od muzyki tradycyjnej. Jak widać, powody, by zainteresować się muzyką, mogą być BArdzo różne. Bez względu na nie ważne jest, by cały czas szukać i czerpać przyjemność z poszukiwania.

 

Sprzedaż biletów rodzinnych:
Bilet rodzinny na koncerty familijne w cenie 100 zł uprawnia do wejścia maksymalnie 2 osoby dorosłe oraz 3 dzieci (w wieku do 16. roku życia). Bilety rodzinne do nabycia wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Rezerwacje biletów rodzinnych są możliwe najpóźniej 72 godziny przed wydarzeniem. W celu rezerwacji należy wysłać wiadomość na adres: olga.curzydlo@sinfoniavarsovia.org. W treści maila prosimy o podanie koncertu, daty oraz ilości osób (dorosłych i dzieci). Rezerwacja wygasa pół godziny przed rozpoczęciem koncertów. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu.

555 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent