Australia z Małą Reporterką – nowe odcinki kultowego programu dla dzieci tylko na TVP ABC

piątek 23.10.2020 do środa 28.10.2020

Australia z Małą Reporterką – nowe odcinki kultowego programu dla dzieci  tylko na TVP ABC

Australijską przygodę czas zacząć! Nela Mała Reporterka zaprasza widzów, aby razem z nią wyruszyli w podróż przez najdalsze zakątki czerwonego kontynentu. Premierowe odcinki programu pt. „Nela Mała Reporterka” już od 23 października, w każdy piątek o godzinie 13:00 tylko na antenie TVP ABC!

Program „Nela Mała Reporterka” to dokumentalna seria podróżnicza, prezentująca przygody nastoletniej globtroterki – Neli. Dziewczynka jeździ po świecie i przed okiem kamery spontanicznie zdaje relacje z tego, co widzi dookoła. Przybliża widzom lokalne historie i legendy, opowiada o miejscowych zwierzętach oraz roślinności, a także dzieli się swoimi wrażeniami z każdego miejsca.

Tym razem, Nela wyjechała do Australii, gdzie pojawiła się tuż po wielkich pożarach buszu. W premierowych odcinkach jej programu będzie można wyruszyć na pomoc zwierzętom, zobaczyć jak wygląda szpital polowy dla torbaczy, a także dowiedzieć się jak sprawdzić czy w okolicy znajduje się zwierzę wymagające opieki człowieka.

Jednak to nie wszystko! Nela pokaże również piękno Australii w czasie jesieni i zimy, sprawdzi czy kangury przychodzą na plaże, a także opowie o kolczatkach oraz o tym, z jakimi zagrożeniami musi się mierzyć. Dziewczynka odwiedzi wyjątkowy rezerwat dla dzikich ptaków na Wyspie Kangura oraz wyjaśni mowę ciała ptaków Kakadu.

Najnowsze odcinki programu „Nela Mała Reporterka” startują od 23  października, w każdy piątek o godzinie 13:00 na kanale TVP ABC. Więcej informacji na temat Neli można znaleźć na www.facebook.com/PodrozeNeli

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie