Atrakcje na Koniec Lata Party w NoVa Park, Gorzów

Centrum Handlowe NoVa Park, ul. Przemysłowa, Gorzów Wielkopolski mapa

piątek 26.08.2016 do niedziela 28.08.2016

Wstęp wolny

Pożegnanie lata w NoVa Park

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, dlatego w dniach 26-28 sierpnia NoVa Park zaprasza na szereg atrakcji towarzyszących wydarzeniu „Koniec Lata Party” w Gorzowie. Na klientów NoVa Park czekają m.in. symulator Bolida Formuły 1, symulator motocykla żużlowego, park trampolin „SPRING PLANET”, dmuchańce i malowanie buziek.

Atrakcje na pożegnanie wakacji pojawią się w NoVa Park już w piątek 26 sierpnia. Z okazji MOTO Racing SHOW 2016, w godzinach 13.00-19.00 do dyspozycji uczestników wydarzenia będą symulator Bolida Formuły 1 w skali 1:1, symulator motocykla żużlowego oraz symulator jazdy na jednym kole. Najmłodsi będą mogli z kolei poskakać na czterech dmuchańcach, a po dobrej zabawie skosztować waty cukrowej. Na wszystkie maluchy będzie czekać także malowanie buziek.

W sobotę oraz w niedzielę w godzinach 12.00-20.00 każdy będzie mógł skorzystać z Parku Trampolin „Spring Planet” i powalczyć z grawitacją. Uzupełnieniem wydarzenia będą cykliczne pokazy akrobacji z udziałem instruktorów akrobatyki trampolinowej, gry i zabawy na trampolinach. W przerwie od zabawy NoVa Park zaprasza najmłodszych na dmuchańce oraz malowanie buziek.

„Pożegnaj lato zabawą w NoVa Park. Przyjdź całą rodziną do naszego centrum w najbliższy weekend i łap ostatnie wakacyjne wspomnienia korzystając z zaplanowanych atrakcji. Czekają symulatory dla fanów motoryzacji, park trampolin dla wielbicieli wrażeń oraz dmuchańce i malowanie buziek dla najmłodszych” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Wszystkie atrakcje towarzyszące wydarzeniu „Koniec Lata Party” w NoVa Park są bezpłatne.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:festyn, piknik

Zobacz także