Atrakcje dla dzieci w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

📅 piątek 28.09.2018 do niedziela 30.09.2018
1 zł od osoby dorosłej/zajęcia
Atrakcje dla dzieci w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Zapraszamy na najbliższe wydarzenia Klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

28.09. godz. 17.00-19.00, Klub Rodziców: Warsztaty Rodzicielska Frustracja – Jak sobie radzić z bezradnością wobec dziecka

Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)

Klub rodziców w Klubie Jędruś zaprasza na warsztaty ze specjalistą. Podczas warsztatów rodzice będą mieli okazję ćwiczyć się w rozpoznawaniu własnych uczuć, w konstruktywnym radzeniu sobie ze złością, frustracją i stresem. Prowadzenie: Kamilla Szczyrek – psycholożka.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

29.09. godz. 11.30-13.30, Klub Rodziców: Projekt Wspólna Sobota – Pracownia malarska – Jesień

Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)

Klub Rodziców w Klubie Jędruś zaprasza na wspólne sobotnie warsztatowanie. Podczas warsztatów będziemy malować w kolorach jesień – bez ograniczeń wiekowych, przestrzennych, z wykorzystaniem różnych narzędzi malarskich.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

30.09. godz. 16.00-17.30, Tralalandia – Piknikowe spotkanie inauguracyjne

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1)

Kraina TRALALANDII znów zaprasza! Nowi uczestnicy dowiedzą się, co skrywa ta tajemnicza nazwa, kim jest rodowity TRALALANDCZYK i co można robić w TRALALANDII. Dla stałych bywalców krainy spotkanie będzie okazją do wymiany wakacyjnych wspomnień i wspólnych zabaw. W czasie pikniku porozmawiamy o planach Klubu Rodziców na kolejne miesiące, wymienimy oczekiwaniami, wysłuchamy pomysłów i propozycji zgłaszanych zarówno przez stałych bywalców jak i nowych uczestników.