Atrakcje dla dzieci w Galerii Bronowice – warsztaty, teatrzyk i Kino Malucha już w najbliższy weekend

Galeria Bronowice mapa

sobota 17.09.2016 do niedziela 18.09.2016

Wstęp bezpłatny

Atrakcje dla dzieci w Galerii Bronowice

Koniec wakacji nie oznacza końca atrakcji w Galerii Bronowice! Już w najbliższy weekend odbędą się spotkania w ramach Kina Malucha i Bajkowej Niedzieli. Na najmłodszych czekają m.in. przygody Krecika, warsztaty kulinarne pod okiem Pana Arbuza, nielimitowany popcorn i wata cukrowa oraz przedstawienie teatralne.

W sobotę, 17 września, w Kinie Malucha dzieci będą miały okazję zobaczyć, jakie przygody przeżył Krecik dzięki znalezieniu kolorowego parasola. Ponadczasowy, czeski serial animowany wciąż bawi i rozśmiesza zarówno maluchy, jak i rodziców. Bajki emitowane będą trzykrotnie w Kinie Mikro na poziomie +1. Organizatorzy zapraszają na pierwszy seans już na godz. 10.00. Kolejne godziny emisji to: 11:00 i 12:00.

Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 634 28 97.

Kino Malucha to dopiero początek weekendowych atrakcji w Galerii Bronowice!

W niedzielę, 18 września, w godzinach od 15:00 do 18:00, odbędą się warsztaty i animacje pod smacznym tytułem: „Kucharkowo”. Dzieci będą mogły skorzystać z darmowej waty cukrowej i popcornu, a także wziąć udział w warsztatach dekorowania ciasteczek, robienia owocowych szaszłyków i sałatek. Całej zabawie towarzyszyła będzie maskotka – Pan Arbuz.

W ramach Bajkowej Niedzieli odbędzie się również spektakl dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. Przedstawienie pt. „Bam-Bam” oparte jest na prostych środkach wyrazu: naturalnych kolorach, formach i tworzonych na żywo dźwiękach. Ma za zadanie delikatnie i

bezpiecznie wprowadzić dziecko w świat teatralnej umowności. Pozwala młodym widzom wyciszyć się, skupić i wniknąć w świat teatru. Zakończeniem jest wspólna zabawa aktorów z dziećmi.

Przedstawienie odbędzie się dwukrotnie, w godz. 14.00 oraz 18:00. Wstęp jest bezpłatny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media Public Relations

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

Zobacz także