atrakcje dla dzieci Scena Letnia Teatru Miejskiego

📅 niedziela 14.08.2011
atrakcje dla dzieci Scena Letnia Teatru Miejskiego

A może napotkaliście na swojej drodze czarownicę na miotle lub wampirka? Czy potwory są tak straszne, na jakie wyglądają? A może to one bardziej boją się nas niż my ich?
Zainspirowani kultowym filmem animowanym „Potwory i spółka" w reżyserii Pete′a Doctera z 2001 roku (wyprodukowany przez wytwórnię Pixar i Disney), oraz uwielbianą przez dzieci "Małą encyklopedią domowych potworów" Stanislava Marijanovica, postanowiliśmy zaprosić dzieci na niepowtarzalne spotkania z potworami.

W każdą niedzielę, od 3 lipca do 14 sierpnia 2011, o godzinie 12:00, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom", najpiękniejsze książki dla dzieci, łączące pokolenia, a także fragmenty "Małej Encyklopedii Domowych Potworów" Stanisława Marijanovica, opowiadania ze zbioru „Plaster czarownicy i inne baśnie" Małgorzaty Strzałkowskiej oraz jej „Wiersze, że aż strach!", w magicznej scenerii nadmorskiej, na Scenie Letniej Teatru Miejskiego w Orłowie, czytać będą znani gdynianie: artyści, politycy, sportowcy, mundurowi i inni przyjaciele teatru.

Za nami już spotkania z Panią Joanną Zielińską, nauczycielką, Wiceprzewodniczącą Rady Miasta Gdyni, Członkinią Komisji Kultury i Komisji Sportu, z Panem Robertem Leksyckim, Komendantem Miejskim Policji w Gdyni, Komendantem Straży Miejskiej w Gdyni, Panem Dariuszem Wiśniewskim.

14 sierpnia – Pan Wojciech Szczurek, Prezydent Miasta Gdyni.

Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie dzieci i rodziców.

Koncepcja i koordynacja projektu: Anna Zalewska-Uberman oraz Marta Jezierna.