ASY do I klasy – zajęcia przygotowujące do szkoły

Pracownia Rozwoju ETAPY ul. Belwederska 44/2 Warszawa mapa

wtorek 10.09.2019 do wtorek 24.09.2019

ASY do I klasy- zajęcia przygotowujące do szkoły

Grupowe zajęcia dla dzieci 5 i 6 letnich przygotowujące do rozpoczęcia nauki w szkole.

Zapraszamy na zajęcia grupowe przygotowujące do szkoły. Program zajęć ułożony jest zgodnie z zasadami symultaniczno-sekwencyjnej metody czytania (od samogłosek  do czytania ze zrozumieniem całych zdań). Nauka ma formę atrakcyjnych zabaw i ćwiczeń rozwijających funkcje słuchowe, wzrokowe, grafomotoryczne.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co pozwala na dokładne monitorowanie funkcjonowania i postępów każdego dziecka, jednocześnie stwarzając odpowiednie warunki do nawiązywania relacji społecznych z rówieśnikami poprzez wspólną pracę w grupie.

ZAPISY NA I SEMESTR: październik 2019- styczeń 2020,

PONIEDZIAŁKI, godz. 18:00

Zajęcia prowadzone są w kilkuosobowych grupach i trwają 50 min

Koszt zajęć: 200 zł/miesiąc (4 zajęcia), cykl obejmuje ok. 16 zajęć w semestrze.

ZAPISY: kontakt@pracowniaetapy.pl

Etapy logo Trening-umiejętności-społecznych-dla-dzieci

ETAPY Pracownia Wspomagania Rozwoju Dziecka i Rodziny

Pracownia Wspomagania Rozwoju Dziecka i Rodziny ETAPY to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych klientach, ukierunkowane na oddziaływania wspierające rozwój Państwa dzieci i całej rodziny. Celem nadrzędnym placówki jest pomoc specjalistyczna dzieciom i rodzinie, w …