Artystyczny Targówek w plenerze

📅 niedziela 20.05.2018
bezpłatne
Artystyczny Targówek w plenerze - młodzi artyści i prezentacje sceniczne

Zapraszamy na jubileuszowy 10.Festiwal Dzieci i Młodzieży ARTYSTYCZNY TARGÓWEK w plenerowej atmosferze Parku Bródnowskiego. 900 młodych artystów i 7 godzin prezentacji scenicznych z obszaru muzyki, tańca i sztuki! W plenerowym miasteczku zaproponujemy szereg animacji, gier i zabaw wśród zieleni, szumu wody i z Parkiem Rzeźby w tle. Rezerwujcie czas!

W tym dniu Park Bródnowski zmieni się w dziecięcą krainę pełną przygód i niezapomnianych wrażeń.
Profesjonalna scena to miejsce promocji młodych talentów. Zobaczycie najszybszy taniec świata, czyli taneczne show boogie woogie, będą śmiałkowie, którzy zaprezentują taniec irlandzki i spróbują zbliżyć się do 38 uderzeń butem o parkiet w ciąg jednej sekundy. Zaciszańscy bboye zatańczą breaka i pokażą kilka ciekawych ewolucji. Ze sceny popłyną dźwięki legendarnego „Snu o Warszawie”, czy dźwięki wygrywane na bębnach.

Artystyczny Targówek w plenerze - młodzi artyści i prezentacje sceniczne

W pasażu placówek skorzystacie m.in. z gigantycznej ilości klocków LEGO, by stworzyć wymarzone budowle, pojazdy, weźmiecie udział w plenerowej mini pracowni malarstwa, konkursach, quizach, zabawach ruchowych i artystycznych. Tradycyjnie już pojawią się animatorzy Klanzy, którzy zaproponują udział w ciekawych konkurencjach i łamigłówkach, a twarze dzieci pomalowane przez Panią Plastyk z Klanzy będą prawdziwymi dziełami sztuki. W rolę animatorów spróbują wcielić się również uczniowie.
Na terenie miasteczka wyrosną dmuchańce.

Z całą pewnością możecie zaplanować wielogodzinny pobyt w Parku Bródnowskim. Restauracja Zapętlona serwować będzie ciepłe posiłki, znakomitą kawę i desery.

Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek” to przedsięwzięcie, które promuje edukację kulturalną dzielnicy Targówek na szeroką skalę pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy i Dyrektor Domu Kultury Zacisze.

TERMIN: 20 maja, niedziela, godz. 12.00-19.00
Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/artystycznytargowek