Artystyczny Klub Rodzica

Jana z Kolna 25 mapa

sobota 15.01.2022

Artystyczny Klub Rodzica: Teatr – a co to? Warsztaty teatralno-muzyczne

Cykl sobotnich spotkań dla rodziców z dziećmi w wieku 2-5 lat, w trakcie których mali uczestnicy odkrywają swoje pasje, przy okazji bawiąc się i ucząc. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 10:00 i trwają ok. 60 minut.

Zajęcia są bezpłatne, ale ze względu na duże zainteresowanie, obowiązują zapisy pod adresem: edukacja@gck.gdynia.pl. Prosimy zwrócić uwagę na datę rozpoczęcia zapisów na poszczególne zajęcia. W mailu proszę podać wiek oraz imię i nazwisko dziecka.

15.01.2022
„Przedszkolaki Legolaki” – pobudzamy wyobraźnię

Podczas pierwszych zajęć w nowym roku dzieci będą budować specjalne modele z klocków, ucząc się przy okazji kolejnych liter alfabetu, liczenia oraz rozróżniania kolorów i kształtów. Każda literka ma przyporządkowane modele do zbudowania związane z przedmiotami codziennego użytku, owocami, warzywami itd. Przykład: A jak Ananas.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
centrum kultury gdynia

Gdyńskie Centrum Kultury

Centrum Kultury w Gdyni jest samorządową instytucją kultury powołaną do życia w 2004 roku. Organizuje lub współorganizuje wiele imprez kulturalnych, takich jak spektakle teatralne, koncerty, festiwale, warsztaty, odczyty poezji i wystawy. Większość z nich zostało …

Więcej

Adres:

Konsulat Kultury ul. Jana z Kolna 25, 81-354 GdyniaKontakt:

58 664 73 77
https://www.gck.gdynia.pl/dla-dzieci/artystyczny-klub-rodzica/