Artystyczny Klub Rodzica. Legenda o Janie z Kolna

Jana z Kolna 25 mapa

sobota 26.06.2021

Artystyczny Klub Rodzica. Legenda o Janie z Kolna

Cykl sobotnich spotkań dla rodziców z dziećmi w wieku 2-5 lat, w trakcie których mali uczestnicy odkrywają swoje pasje, przy okazji bawiąc się i ucząc. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 10:00 i trwają ok. 60 minut.

Zajęcia – poza wycieczkami – są bezpłatne, ale ze względu na duże zainteresowanie, obowiązują zapisy pod adresem: edukacja@gck.gdynia.pl. W mailu proszę podać datę, wiek oraz imię i nazwisko dziecka.

26.06.2021, sobota, godz. 10:00 – „Legenda o Janie z Kolna”

Na warsztatach prowadzonych przez Małgorzatę Mach i Adama Akermana poznamy legendę o Janie z Kolna. Podczas zajęć teatralnych wspólnie wyruszymy na wielką żeglarską przygodę. Czy uda się nam odkryć Amerykę? Na koniec wykonamy i zwodujemy własne żaglówki.

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Zajęcia są wstępem do rodzinnej gry miejskiej, która odbędzie się 17 lipca. Więcej szczegółów niebawem.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
centrum kultury gdynia

Gdyńskie Centrum Kultury

Centrum Kultury w Gdyni jest samorządową instytucją kultury powołaną do życia w 2004 roku. Organizuje lub współorganizuje wiele imprez kulturalnych, takich jak spektakle teatralne, koncerty, festiwale, warsztaty, odczyty poezji i wystawy. Większość z nich zostało …

Więcej

Adres:

Konsulat Kultury ul. Jana z Kolna 25, 81-354 GdyniaKontakt:

58 664 73 77
https://www.gck.gdynia.pl/dla-dzieci/artystyczny-klub-rodzica/