Artystyczne Lato u Kossaków, Górki Wielkie

Centrum Kultury i Sztuki Dwór Kossaków, Górki Wielkie mapa

niedziela 28.08.2016

Artystyczne Lato u Kossaków plakat

Zapraszamy do Górek Wielkich! W czerwcu w Dworze Kossaków rozpocznie się Artystyczne Lato u Kossaków. Za nami już 8 edycji imprez kulturalnych z tego cyklu.

W tym roku motywem przewodnim będzie projekt pn. „Czytam i czuję”, który będzie realizowany we współpracy z Fundacją ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom. W ramach inicjatywy przeprowadzonych zostanie 30 spotkań z pisarzami literatury dziecięcej i animatorami – aktorami i plastykami. Spotkania rozpocznie 4 czerwca Rodzinny Piknik Czytelniczy, gdzie będzie można wziąć udział w warsztatach dla dzieci i rodziców, wystartować w Maratonie Interesującego Czytania w Brennej oraz wymienić swoją domową biblioteczkę w ramach Letniej Wymienialni Książek. Czeka nas też wielka premiera spektaklu lalkowego „Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata”. Ponadto, aktorzy Teatru Gry i Ludzie zorganizują warsztaty po hasłem „tworzymy domowe skrzaty”. Zarówno młodszych, jak i tych trochę starszych zapraszamy na letni koncert u Kossaków – 14 sierpnia wystąpi u nas zespół Vołosi.

Także w tym roku nie zabraknie organizowanych w czerwcu Warsztatów Działań Kreatywnych z udziałem studentów wyższych uczelni artystycznych oraz odbywającego się tradycyjnie w sierpniu Międzynarodowego Pleneru Rzeźbiarzy.

Więcej informacji oraz dokładny harmonogram wydarzeń znajdą Państwo na dworkossakow.pl lub na profilu www.facebook.com/dworkossakow

28 sierpnia, godz. 11.00-17.00
III Jarmark Kultury i Sztuki

 

Harmonogram ALUK 2016

Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzania niewielkich zmian w harmonogramie.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także