Artystyczna Niedziela z Mamą i Tatą

Artystyczna Niedziela z Mamą i Tatą

📅 niedziela 22.03.2015
Artystyczna Niedziela z Mamą i Tatą

Podczas warsztatów plastycznych dzieci wspólnie z rodzicami wykonują różne gadżety pod okiem instruktorów plastyków na zadany temat. W części drugiej tym razem aktorzy z Teatru Arkadia z Białegostoku zaprezentują spektakl „Z DZIENNIKA ZĘBOWEJ WRÓŻKI".

Zębowa Wróżka ujawnia dzieciom zapisy swojego sekretnego dziennika, z którego wyłania się niezwykła, bajkowa historia poszukiwań przyczyn złego stanu uzębienia dzieci oraz sposobu na rozwiązanie tego problemu. Z pomocą przychodzą jej wierni pomocnicy: myszki oraz zatroskani dentyści. Ciekawa i wesoła oprawa muzyczna, zabawne i kolorowe lalki oraz niezwykła scenografia.

Drodzy rodzice, opiekunowie zaproście swoje dzieci do wspólnej aktywności i koniecznie wstąpcie do nas! Razem spędzony czas z pewnością pozwoli zapomnieć choć na chwilę o trudach dnia codziennego i wywoła uśmiech na buzi waszej pociechy.

Bilety: 10 zł/osoba

do nabycia w kasie OKO, ul. Grójecka 75 pon.-pt. w godz. 9.00-19.30 lub sali widowiskowej OKO, ul. Radomska 13/21 pon.-pt. w godz. 17.00 -21.00

Prosimy o przybycie przynajmniej 15 minut przed imprezą.

Sala widowiskowa OKO, ul. Radomska 13/21 wejście C

22.03.2015 niedziela gody. 12.30

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie