Aquapark Fala zaprasza prymusów!

Data wydarzenia: czwartek 23.06.2011

Aquapark Fala zaprasza prymusów!

Na koniec roku szkolnego Aquapark Fala przygotował tradycyjny już bonus dla najlepszych uczniów – Dzień Prymusa. Każdy uczeń, który 22 i 23 czerwca przy zakupie biletu wstępu do Aquaparku przedstawi tegoroczne świadectwo z paskiem (w przypadku uczniów klas 1-3 nagrodę książkową) będzie mógł korzystać z basenowych atrakcji Fali w cenie złotówki za godzinę i dwóch złotych za dwie godziny zabawy.

22.06.11 – 23.06.11

Dzień Prymusa na Fali

Na koniec roku szkolnego Aquapark Fala przygotował tradycyjny już bonus dla najlepszych uczniów – Dzień Prymusa.

Każdy uczeń, który 22 i 23 czerwca przy zakupie biletu wstępu do Aquaparku przedstawi tegoroczne świadectwo z paskiem (w przypadku uczniów klas 1-3 nagrodę książkową)  będzie mógł korzystać z basenowych atrakcji Fali w cenie złotówki za godzinę i dwóch złotych za dwie godziny zabawy.

Wszystkie Prymusy będą mogły do woli pluskać się w basenach wewnętrznych i zewnętrznych Fali, odpocząć po trudach roku szkolnego i radośnie rozpocząć wakacje. W tym roku zapoczątkujemy je na sportowo: dzieciaki będą mogły wziąć udział w otwartym treningu siatkówki plażowej, który poprowadzą medaliści niedawno rozegranych zawodów Fala Cup – Michał Kobierecki i Michał Mysera. Na fanów plażówki czeka szereg konkursów sprawnościowych związanych z tą widowiskową grą zespołową: ćwiczenia w zagrywce, w odbijaniu piłki w dal czy do celu oraz treningi dla początkujących graczy. Treningi potrwają trzy godziny – w środę od 14.00 do 17.00, w czwartek od 11.00 do 14.00.

http://www.aquapark.lodz.pl/

Aquapark Fala Łódź

Adres:

Al. Unii Lubelskiej 4,
94-208 ŁódźKontakt:

42 6 400 800
fala@aquapark.lodz.pl
http://www.aquapark.lodz.pl